komunikaty
struktura związku
rozgrywki indywidualne
rozgrywki drużynowe
rankingi ligowe
adresy klubów
kalendarz
regulaminy
protokoły/wydruki
kadra województwa
badania lekarskie
galeria zdjęć
RODO
kontakt
linki
mapa serwisu
Najbliższe zawody:
06.04.2024(so)
Ind. Mistrz. Woj. Juniorek, Kadetek
06.04.2024(so)
Druż. Mistrz. Woj. Juniorek/-ów, Kadetek/-ów, Młodzików
07.04.2024(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Juniorów, Kadetów
13.04.2024(so)
-14.04.2024(nd)
8 GPP Weteranów
13.04.2024(so)
Druż. Mistrz. Woj. Młodziczek, Ind. Mistrz. Woj. Młodziczek/-ów
14.04.2024(nd)
Indywidualne Mistrzostwa Młodziczek-ów
Ta strona znajduje się na serwerze
sezon:
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
pokaż:
WSZYSTKIE
2 LIGA MĘŻCZYZN
3 LIGA MĘŻCZYZN
4 LIGA MĘŻCZYZN
5 LIGA MĘŻCZYZN
data
gospodarz
gość
sędzia
kolejka 1
23.09(so)
godz.12
GLKS Szczerców
LKS Jutrzenka Bychlew
16.09(so)
godz.18
KS Elta Łódź
ULKS Kusy Łobudzice
Walkower dla KS Elta Łódź
16.09(so)
godz.12
GLKS Drużbice
UMLKS Radomsko
16.09(so)
godz.12
MKS Jedynka Łódź
TKS Kamieńsk
05.11(nd)
godz.14
UKS GOK Zduny
KS Legion Skierniewice
06.10(pt)
godz.18:30
UMKS Księżak II Łowicz
UKS Agaris II Maków
kolejka 2
17.10(wt)
godz.18:30
KS Legion Skierniewice
UMKS Księżak II Łowicz
24.09(nd)
godz.12
TKS Kamieńsk
UKS GOK Zduny
24.09(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko
MKS Jedynka Łódź
24.09(nd)
godz.12
ULKS Kusy Łobudzice
GLKS Drużbice
24.09(nd)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
KS Elta Łódź
24.09(nd)
godz.12
LKS Bełchatów
GLKS Szczerców
kolejka 3
08.10(nd)
godz.10
KS Elta Łódź
LKS Bełchatów
08.10(nd)
godz.12
GLKS Drużbice
LKS Jutrzenka Bychlew
08.10(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź
ULKS Kusy Łobudzice
08.10(nd)
godz.12
UKS GOK Zduny
UMLKS Radomsko
zmiana godz.
08.10(nd)
godz.10
UMKS Księżak II Łowicz
TKS Kamieńsk
12.10(cz)
godz.18
UKS Agaris II Maków
KS Legion Skierniewice
kolejka 4
28.10(so)
godz.16
TKS Kamieńsk
UKS Agaris II Maków
14.10(so)
godz.10
UMLKS Radomsko
UMKS Księżak II Łowicz
14.10(so)
godz.12
ULKS Kusy Łobudzice
UKS GOK Zduny
07.10(so)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
MKS Jedynka Łódź
28.10(so)
godz.17
LKS Bełchatów
GLKS Drużbice
14.10(so)
godz.12
GLKS Szczerców
KS Elta Łódź
kolejka 5
15.10(nd)
godz.12
GLKS Drużbice
GLKS Szczerców
15.10(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź
LKS Bełchatów
04.11(so)
godz.12
UKS GOK Zduny
LKS Jutrzenka Bychlew
15.10(nd)
godz.10
UMKS Księżak II Łowicz
ULKS Kusy Łobudzice
05.10(cz)
godz.18
UKS Agaris II Maków
UMLKS Radomsko
30.09(so)
godz.12
KS Legion Skierniewice
TKS Kamieńsk
kolejka 6
21.10(so)
godz.10
UMLKS Radomsko
KS Legion Skierniewice
05.11(nd)
godz.10
ULKS Kusy Łobudzice
UKS Agaris II Maków
03.11(pt)
godz.19
LKS Jutrzenka Bychlew
UMKS Księżak II Łowicz
mecz w Łowiczu
21.10(so)
godz.12
LKS Bełchatów
UKS GOK Zduny
21.10(so)
godz.11
GLKS Szczerców
MKS Jedynka Łódź
21.10(so)
godz.14
KS Elta Łódź
GLKS Drużbice
kolejka 7
29.10(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź
KS Elta Łódź
29.10(nd)
godz.16
UKS GOK Zduny
GLKS Szczerców
29.10(nd)
godz.14
UMKS Księżak II Łowicz
LKS Bełchatów
29.10(nd)
godz.12
UKS Agaris II Maków
LKS Jutrzenka Bychlew
29.10(nd)
godz.12
KS Legion Skierniewice
ULKS Kusy Łobudzice
29.10(nd)
godz.16
TKS Kamieńsk
UMLKS Radomsko
kolejka 8
19.11(nd)
godz.16
ULKS Kusy Łobudzice
TKS Kamieńsk
zmiana terminu i godz.
25.11(so)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
KS Legion Skierniewice
25.11(so)
godz.12
LKS Bełchatów
UKS Agaris II Maków
25.11(so)
godz.11
GLKS Szczerców
UMKS Księżak II Łowicz
09.12(so)
godz.14
KS Elta Łódź
UKS GOK Zduny
zmiana terminu
25.11(so)
godz.12
GLKS Drużbice
MKS Jedynka Łódź
kolejka 9
26.11(nd)
godz.12
UKS GOK Zduny
GLKS Drużbice
26.11(nd)
godz.10
UMKS Księżak II Łowicz
KS Elta Łódź
12.11(nd)
godz.12
UKS Agaris II Maków
GLKS Szczerców
18.11(so)
godz.17
KS Legion Skierniewice
LKS Bełchatów
26.11(nd)
godz.16
TKS Kamieńsk
LKS Jutrzenka Bychlew
26.11(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko
ULKS Kusy Łobudzice
kolejka 10
03.12(nd)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
UMLKS Radomsko
03.12(nd)
godz.12
LKS Bełchatów
TKS Kamieńsk
03.12(nd)
godz.11
GLKS Szczerców
KS Legion Skierniewice
03.12(nd)
godz.10
KS Elta Łódź
UKS Agaris II Maków
12.12(wt)
godz.18:30
GLKS Drużbice
UMKS Księżak II Łowicz
zmiana terminu i godz.
03.12(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź
UKS GOK Zduny
kolejka 11
30.09(so)
godz.10
UMKS Księżak II Łowicz
MKS Jedynka Łódź
11.11(so)
godz.16
UKS Agaris II Maków
GLKS Drużbice
10.12(nd)
godz.09
KS Legion Skierniewice
KS Elta Łódź
zmiana godz.
09.12(so)
godz.16
TKS Kamieńsk
GLKS Szczerców
mecz zweryfikowany jako walkower
10.12(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko
LKS Bełchatów
02.12(so)
godz.16
ULKS Kusy Łobudzice
LKS Jutrzenka Bychlew
kolejka 12
16.12(so)
godz.17
LKS Bełchatów
ULKS Kusy Łobudzice
zmiana godz.
16.12(so)
godz.11
GLKS Szczerców
UMLKS Radomsko
mecz zweryfikowany jako walkower
16.12(so)
godz.14
KS Elta Łódź
TKS Kamieńsk
16.12(so)
godz.12
GLKS Drużbice
KS Legion Skierniewice
16.12(so)
godz.16
MKS Jedynka Łódź
UKS Agaris II Maków
zmiana godz.
16.12(so)
godz.12
UKS GOK Zduny
UMKS Księżak II Łowicz
kolejka 13
17.12(nd)
godz.10
UKS Agaris II Maków
UKS GOK Zduny
17.12(nd)
godz.12
KS Legion Skierniewice
MKS Jedynka Łódź
17.12(nd)
godz.16
TKS Kamieńsk
GLKS Drużbice
17.12(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko
KS Elta Łódź
17.12(nd)
godz.12
ULKS Kusy Łobudzice
GLKS Szczerców
mecz zweryfikowany jako walkower
17.12(nd)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
LKS Bełchatów
kolejka 14
28.01(nd)
godz.12
LKS Bełchatów
UMLKS Radomsko
28.01(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź
UMKS Księżak II Łowicz
28.01(nd)
godz.12
UKS GOK Zduny
UKS Agaris II Maków
27.01(so)
godz.10
KS Legion Skierniewice
LKS Jutrzenka Bychlew
zmiana godziny
23.02(pt)
godz.18
TKS Kamieńsk
ULKS Kusy Łobudzice
zmiana terminu i godziny
27.01(so)
godz.14
KS Elta Łódź
GLKS Szczerców
zmiana godziny
kolejka 15
25.02(nd)
godz.10
UMLKS Radomsko
UKS GOK Zduny
25.02(nd)
godz.12
LKS Bełchatów
UMKS Księżak II Łowicz
25.02(nd)
godz.12
UKS Agaris II Maków
MKS Jedynka Łódź
28.01(nd)
godz.13
KS Elta Łódź
KS Legion Skierniewice
28.01(nd)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
GLKS Drużbice
28.01(nd)
godz.16
GLKS Szczerców
TKS Kamieńsk
zmiana godziny
kolejka 16
10.03(nd)
godz.12
UKS Agaris II Maków
LKS Bełchatów
10.03(nd)
godz.10
UMKS Księżak II Łowicz
UMLKS Radomsko
10.03(nd)
godz.12
UKS GOK Zduny
MKS Jedynka Łódź
25.02(nd)
godz.12
GLKS Drużbice
KS Elta Łódź
25.02(nd)
godz.16
TKS Kamieńsk
KS Legion Skierniewice
25.02(nd)
godz.12
GLKS Szczerców
ULKS Kusy Łobudzice
kolejka 17
21.04(nd)
godz.12
UKS GOK Zduny
LKS Bełchatów
21.04(nd)
godz.12
UKS Agaris II Maków
UMKS Księżak II Łowicz
21.04(nd)
godz.12
MKS Jedynka Łódź
UMLKS Radomsko
10.03(nd)
godz.12
ULKS Kusy Łobudzice
KS Legion Skierniewice
01.03(pt)
godz.18:30
GLKS Drużbice
TKS Kamieńsk
zmiana terminu i godziny
10.03(nd)
godz.10
KS Elta Łódź
LKS Jutrzenka Bychlew
kolejka 18
05.05(nd)
godz.10
UMKS Księżak II Łowicz
UKS GOK Zduny
05.05(nd)
godz.12
LKS Bełchatów
MKS Jedynka Łódź
16.03(so)
godz.10
UMLKS Radomsko
UKS Agaris II Maków
20.04(so)
godz.16
LKS Jutrzenka Bychlew
TKS Kamieńsk
20.04(so)
godz.12
GLKS Drużbice
ULKS Kusy Łobudzice
20.04(so)
godz.12
KS Legion Skierniewice
GLKS Szczerców
kolejka 19
21.04(nd)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
ULKS Kusy Łobudzice
21.04(nd)
godz.17
TKS Kamieńsk
KS Elta Łódź
21.04(nd)
godz.12
GLKS Szczerców
GLKS Drużbice
kolejka 20
05.05(nd)
godz.12
ULKS Kusy Łobudzice
KS Elta Łódź
16.03(so)
godz.12
KS Legion Skierniewice
GLKS Drużbice
24.02(so)
godz.10
LKS Jutrzenka Bychlew
GLKS Szczerców
zmiana terminu i godziny
PZTS
|
kontakt
|
mapa serwisu