Łódzki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ULKS Moszczenica
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica
miejsce rozgrywek:   Hala Sportowa w Moszczenicy, ul. Spacerowa 15

zawodnicy:   

1. Banaszczyk Michał
2. Kopeć Adrian
3. Polak Miłosz
4. Ryś Paweł
5. Zimoń Sylwester
6. Dobrogoszcz Kamil
7. Dąbrowski Mateusz
8. Dybała Kacper
9. Ojrzyński Adam
10. Baranowski Jakub

mecze:   

kolejka 1 26.09 godz.15 (so) PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. ULKS Moszczenica 2 : 8
kolejka 2 27.09 godz.10 (nd) ULKS Moszczenica GLKS Szczerców 7 : 3
kolejka 3 03.10 godz.16 (so) UKS GOK Zduny ULKS Moszczenica 4 : 6
kolejka 4 04.10 godz.12 (nd) MLUKS 5 Bełchatów ULKS Moszczenica 9 : 1
kolejka 5 21.11 godz.10 (so) ULKS Moszczenica GUKS Gorzkowice 5 : 5
kolejka 6 22.11 godz.12 (nd) MLUKS II Brzeziny ULKS Moszczenica 4 : 6
kolejka 8 29.11 godz.12 (nd) MKS Jedynka Łódź ULKS Moszczenica 7 : 3
kolejka 9 23.01 godz.16 (so) ULKS Moszczenica LUKS Start II Przygłów 8 : 2
kolejka 10 24.01 godz.09 (nd) LKS Stomil REMKOR II Bełchatów ULKS Moszczenica 3 : 7
kolejka 11 31.01 godz.10 (nd) LKS Polonia Niesułków ULKS Moszczenica 3 : 7
kolejka 12 13.03 godz.12 (nd) GUKS Gorzkowice ULKS Moszczenica 4 : 6
kolejka 13 20.03 godz.10 (nd) ULKS Moszczenica MKS Jedynka Łódź 5 : 5
kolejka 14 16.04 godz.10 (so) ULKS Moszczenica LKS Stomil REMKOR II Bełchatów 6 : 4
kolejka 15 23.04 godz.10 (so) ULKS Moszczenica MLUKS 5 Bełchatów 1 : 9
kolejka 16 24.04 godz.10 (nd) ULKS Moszczenica MLUKS II Brzeziny 10 : 0
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

ranking
klubowy:
kolejki: 123456891011suma runda 11213141516suma runda 2suma
Banaszczyk Michał60  00333015  202419
Baranowski Jakub633003033324636062145
Ryś Paweł2430422 4223424241639
Dobrogoszcz Kamil       4 3742  2815
Zimoń Sylwester244244244434033061246
Dąbrowski Mateusz  20      2     02

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt.
Deble nie są uwzględniane.