Łódzki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ULKS Moszczenica
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica
miejsce rozgrywek:   Hala Sportowa w Moszczenicy
ul. Spacerowa 15

zawodnicy:   

1. Dens Marcin
2. Dąbrowski Mateusz
3. Gawęda Hubert
4. Ryś Paweł
5. Staroń Ireneusz
6. Nitek Jarosław
7. Dybała Kacper
8. Dobrogoszcz Kamil
9. Banaszczyk Michał
10. Zimoń Sylwester

mecze:   

kolejka 1 16.09 godz.16 (so) GLKS Burza Pawlikowice ULKS Moszczenica 4 : 6
kolejka 2 19.11 godz.12 (nd) ULKS Moszczenica LKS Biała Rawska 6 : 4
kolejka 3 24.09 godz.12 (nd) LUKS Start Przygłów ULKS Moszczenica 7 : 3
kolejka 4 21.10 godz.18 (so) ULKS Moszczenica MLUKS Brzeziny 3 : 7
kolejka 5 15.10 godz.11 (nd) UKS Fungis Maków ULKS Moszczenica 7 : 3
kolejka 6 17.11 godz.19 (pt) ULKS Moszczenica LKS Stomil Bełchatów 4 : 6
kolejka 7 05.11 godz.12 (nd) MUKS Włókniarz Pabianice ULKS Moszczenica 5 : 5
kolejka 8 10.11 godz.19 (pt) ULKS Moszczenica MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 1 : 9
kolejka 9 12.11 godz.12 (nd) UMKS Księżak Łowicz ULKS Moszczenica 5 : 5
kolejka 10 18.11 godz.16 (so) KS Energetyk Łódź ULKS Moszczenica 5 : 5
kolejka 11 08.10 godz.14 (nd) ULKS Moszczenica KS Legion Skierniewice 8 : 2
kolejka 12 20.01 godz.12 (so) ULKS Moszczenica MUKS Włókniarz Pabianice 10 : 0
kolejka 13 25.02 godz.12 (nd) ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz 5 : 5
kolejka 14 04.03 godz.12 (nd) KS Legion Skierniewice ULKS Moszczenica 0 : 10
kolejka 15 14.04 godz.12 (so) ULKS Moszczenica GLKS Burza Pawlikowice 9 : 1
kolejka 16 15.04 godz.12 (nd) ULKS Moszczenica KS Energetyk Łódź 7 : 3
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

ranking
klubowy:
kolejki: 1234567891011suma runda 11213141516suma runda 2suma
Nitek Jarosław666366 066651666663081
Dens Marcin6300006000318606301533
Staroń Ireneusz0220020020412424241628
Ryś Paweł0000  20  024 42 1012
Gawęda Hubert 0 2002202412 2 441022

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt.
Deble nie są uwzględniane.