Łódzki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ULKS Moszczenica
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica
miejsce rozgrywek:   Hala Sportowa w Moszczenicy
ul. Spacerowa 15

zawodnicy:   

1. Dens Marcin
2. Dąbrowski Mateusz
3. Gawęda Hubert
4. Ryś Paweł
5. Staroń Ireneusz
6. Nitek Jarosław
7. Dybała Kacper
8. Dobrogoszcz Kamil
9. Banaszczyk Michał
10. Zimoń Sylwester

mecze:   

kolejka 1 16.09 godz.16 (so) GLKS Burza Pawlikowice ULKS Moszczenica 4 : 6
kolejka 2 19.11 godz.12 (nd) ULKS Moszczenica LKS Biała Rawska 6 : 4
kolejka 3 24.09 godz.12 (nd) LUKS Start Przygłów ULKS Moszczenica 7 : 3
kolejka 4 21.10 godz.18 (so) ULKS Moszczenica MLUKS Brzeziny 3 : 7
kolejka 5 15.10 godz.11 (nd) UKS Fungis Maków ULKS Moszczenica 7 : 3
kolejka 6 17.11 godz.19 (pt) ULKS Moszczenica LKS Stomil Bełchatów 4 : 6
kolejka 7 05.11 godz.12 (nd) MUKS Włókniarz Pabianice ULKS Moszczenica 5 : 5
kolejka 8 10.11 godz.19 (pt) ULKS Moszczenica MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka 1 : 9
kolejka 9 12.11 godz.12 (nd) UMKS Księżak Łowicz ULKS Moszczenica 5 : 5
kolejka 10 18.11 godz.16 (so) KS Energetyk Łódź ULKS Moszczenica 5 : 5
kolejka 11 08.10 godz.14 (nd) ULKS Moszczenica KS Legion Skierniewice 8 : 2
kolejka 12 20.01 godz.12 (so) ULKS Moszczenica MUKS Włókniarz Pabianice 10 : 0
kolejka 13 25.02 godz.12 (nd) ULKS Moszczenica UMKS Księżak Łowicz
kolejka 14 04.03 godz.12 (nd) KS Legion Skierniewice ULKS Moszczenica
kolejka 15 14.04 godz.12 (so) ULKS Moszczenica GLKS Burza Pawlikowice
kolejka 16 15.04 godz.12 (nd) ULKS Moszczenica KS Energetyk Łódź
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

ranking
klubowy:
kolejki: 1234567891011suma runda 11213141516suma runda 2suma
Nitek Jarosław666366 0666516    657
Dens Marcin63000060003186    624
Staroń Ireneusz02200200204124    416
Ryś Paweł0000  20  024    46
Gawęda Hubert 0 2002202412     012

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt.
Deble nie są uwzględniane.