Łódzki Okręgowy Zwi±zek Tenisa Stołowego
ULKS II Moszczenica
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica
miejsce rozgrywek:   Hala Sportowa w Moszczenicy
ul. Spacerowa 15

zawodnicy:   

1. Banaszczyk Michał
2. D±browski Mateusz
3. D±browski Jarosław
4. Dybała Kacper
5. Lipa Oskar
6. Nowak Bartosz
7. Nowak Michał
8. Polak Miłosz
9. Ry¶ Paweł
10. Zimoń Sylwester
11. Przedborski Norbert

mecze:   

kolejka 1 16.09 godz.10 (so) GLKS Szczerców ULKS II Moszczenica 5 : 5
kolejka 2 14.10 godz.16 (so) ULKS II Moszczenica UKS GOK Zduny 10 : 0
kolejka 3 22.09 godz.18:45 (pt) KS Elta ŁódĽ ULKS II Moszczenica 2 : 8
kolejka 5 15.10 godz.12 (nd) PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. ULKS II Moszczenica 6 : 4
kolejka 6 04.11 godz.12 (so) ULKS II Moszczenica LZS Wydrzyn 3 : 7
kolejka 7 05.11 godz.12 (nd) LKS Polonia Niesułków ULKS II Moszczenica 1 : 9
kolejka 8 11.11 godz.12 (so) ULKS II Moszczenica PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. 9 : 1
kolejka 9 12.11 godz.12 (nd) MKS Rzgów ULKS II Moszczenica 9 : 1
kolejka 10 18.11 godz.12 (so) ULKS II Moszczenica ULKS Kusy Łobudzice 6 : 4
kolejka 11 02.12 godz.12:30 (so) LKS Stomil II Bełchatów ULKS II Moszczenica 3 : 7
kolejka 12 17.02 godz.16 (so) LZS Wydrzyn ULKS II Moszczenica 3 : 7
kolejka 13 18.02 godz.12 (nd) ULKS II Moszczenica GLKS Szczerców 8 : 2
kolejka 14 04.03 godz.12 (nd) ULKS II Moszczenica MKS Rzgów 4 : 6
kolejka 15 14.04 godz.12 (so) ULKS II Moszczenica PIKTS Wobistal Piotrków Tryb. 6 : 4
kolejka 16 15.04 godz.10 (nd) ULKS II Moszczenica KS Elta ŁódĽ 7 : 3
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły

ranking
klubowy:
kolejki: 123567891011suma runda 11213141516suma runda 2suma
D±browski Mateusz366303606639 63031251
Dybała Kacper36360660664203330951
Nowak Michał244042400222642442042
D±browski Jarosław     4 0  4    004
Lipa Oskar4         4422  812
Polak Miłosz 420024220164  441228

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt.
Deble nie s± uwzględniane.