ULKS Moszczenica |
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica |
miejsce rozgrywek: | Hala Sportowa w Moszczenicy, ul. Spacerowa 15
|
zawodnicy: |
1. Nitek Jarosław
2. Staroń Ireneusz
3. Gawęda Hubert
4. Ryś Paweł
5. Dybała Kacper
6. Dąbrowski Mateusz
7. Nowak Michał
8. Polak Miłosz
9. Lipa Oskar
10. Latocha Kacper
11. Nowak Bartosz
12. Tomaszak Sebastian
|
mecze: |
kolejka 1 |
20.09 godz.18 (cz) |
ULKS Moszczenica |
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka |
1 : 9 |
kolejka 2 |
23.09 godz.12 (nd) |
LKS Biała Rawska |
ULKS Moszczenica |
6 : 4 |
kolejka 3 |
28.10 godz.11 (nd) |
ULKS Moszczenica |
UKS Orlęta Bilcza |
2 : 8 |
kolejka 4 |
26.10 godz.18 (pt) |
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź |
ULKS Moszczenica |
8 : 2 |
kolejka 5 |
27.10 godz.16 (so) |
ULKS Moszczenica |
UKS Fungis Maków |
1 : 9 |
kolejka 6 |
03.11 godz.16 (so) |
LUKS Start Przygłów |
ULKS Moszczenica |
10 : 0 |
kolejka 7 |
17.11 godz.12 (so) |
ULKS Moszczenica |
IKS "Start" II Zduńska Wola |
4 : 6 |
kolejka 8 |
24.11 godz.16 (so) |
LKS Stomil Bełchatów |
ULKS Moszczenica |
7 : 3 |
kolejka 9 |
25.11 godz.15:30 (nd) |
ULKS Moszczenica |
UMKS Księżak Łowicz |
3 : 7 |
kolejka 10 |
14.10 godz.12 (nd) |
STS Orlicz 1924 Suchedniów |
ULKS Moszczenica |
10 : 0 |
kolejka 11 |
05.12 godz.20 (śr) |
MLUKS Brzeziny |
ULKS Moszczenica |
9 : 1 |
kolejka 12 |
02.03 godz.10 (so) |
ULKS Moszczenica |
LKS Stomil Bełchatów |
3 : 7 |
kolejka 13 |
02.03 godz.13 (so) |
ULKS Moszczenica |
LKS Biała Rawska |
3 : 7 |
kolejka 14 |
16.03 godz.12 (so) |
UKS Orlęta Bilcza |
ULKS Moszczenica |
9 : 1 |
kolejka 15 |
23.03 godz.14 (so) |
IKS "Start" II Zduńska Wola |
ULKS Moszczenica |
5 : 5 |
kolejka 16 |
14.04 godz.14 (nd) |
UMKS Księżak Łowicz |
ULKS Moszczenica |
7 : 3 |
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
|
|
ranking klubowy: |
kolejki: |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | suma runda 1 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | suma runda 2 | suma | Gawęda Hubert | 0 | | 0 | 0 | 0 | | 6 | 0 | 3 | | 3 | 12 | 0 | 3 | | | | 3 | 15 | Nitek Jarosław | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | | 0 | 6 | 0 | 0 | 21 | 3 | 3 | 3 | 6 | 3 | 18 | 39 | Ryś Paweł | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | | 7 | 2 | 0 | | 3 | | 5 | 12 | Lipa Oskar | | | 0 | | | | | 2 | | | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 2 | Dąbrowski Mateusz | | 0 | | | 0 | | 0 | 2 | 0 | 0 | | 2 | | | | | 0 | 0 | 2 | Dybała Kacper | 0 | 0 | | 0 | | | 0 | | | | | 0 | | | | | | 0 | 0 | Nowak Bartosz | | | | | | 0 | | | | | | 0 | | | 0 | 0 | | 0 | 0 | Polak Miłosz | | | | | | 0 | | | | 0 | | 0 | | | | | 2 | 2 | 2 | Latocha Kacper | | | | | | | | | | | 0 | 0 | | | 0 | 2 | | 2 | 2 |
W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt. W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt. Deble nie są uwzględniane.
|