ULKS II Moszczenica |
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica |
miejsce rozgrywek: | Hala Sportowa w Moszczenicy, ul. Spacerowa 15
|
zawodnicy: |
1. Dybała Kacper
2. Dąbrowski Mateusz
3. Nowak Michał
4. Polak Miłosz
5. Lipa Oskar
6. Dąbrowski Jarosław
7. Latocha Kacper
8. Nowak Bartosz
9. Świech Paweł
10. Świech Piotr
|
mecze: |
kolejka 1 |
22.09 godz.16 (so) |
ULKS II Moszczenica |
GLKS Szczerców |
4 : 6 |
kolejka 2 |
23.09 godz.10 (nd) |
GUKS Gorzkowice |
ULKS II Moszczenica |
9 : 1 |
kolejka 3 |
20.10 godz.16 (so) |
ULKS II Moszczenica |
ULKS Kusy Łobudzice |
4 : 6 |
kolejka 4 |
21.10 godz.10:30 (nd) |
KS Elta Łódź |
ULKS II Moszczenica |
7 : 3 |
kolejka 5 |
27.10 godz.16 (so) |
ULKS II Moszczenica |
UKS GOK Zduny |
8 : 2 |
kolejka 6 |
29.09 godz.16 (so) |
ULKS II Moszczenica |
LKS Barel Serwis Brzustowiec |
9 : 1 |
kolejka 7 |
23.11 godz.18:30 (pt) |
LKS Stomil II Bełchatów |
ULKS II Moszczenica |
10 : 0 |
kolejka 8 |
24.11 godz.12 (so) |
ULKS II Moszczenica |
MKS Jedynka Łódź |
0 : 10 |
kolejka 9 |
25.11 godz.12 (nd) |
LKS Omega Kleszczów |
ULKS II Moszczenica |
9 : 1 |
kolejka 10 |
10.11 godz.12 (so) |
ULKS II Moszczenica |
PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. |
0 : 10 |
kolejka 11 |
15.12 godz.17 (so) |
TKS Kamieńsk |
ULKS II Moszczenica |
3 : 7 |
kolejka 12 |
02.03 godz.12 (so) |
ULKS II Moszczenica |
KS Elta Łódź |
8 : 2 |
kolejka 13 |
24.02 godz.12 (nd) |
PIKTS Wobistal II Piotrków Tryb. |
ULKS II Moszczenica |
2 : 8 |
kolejka 14 |
24.03 godz.15 (nd) |
GLKS Szczerców |
ULKS II Moszczenica |
6 : 4 |
kolejka 15 |
23.03 godz.16 (so) |
LKS Barel Serwis Brzustowiec |
ULKS II Moszczenica |
4 : 6 |
kolejka 16 |
14.04 godz.10 (nd) |
ULKS II Moszczenica |
TKS Kamieńsk |
1 : 9 |
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
|
|
ranking klubowy: |
kolejki: |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | suma runda 1 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | suma runda 2 | suma | Polak Miłosz | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 22 | 3 | 6 | 0 | 4 | | 13 | 35 | Dąbrowski Mateusz | 3 | | 3 | 3 | | 6 | | | | | 3 | 18 | 6 | 6 | 6 | 6 | | 24 | 42 | Lipa Oskar | | 0 | | | 2 | 4 | 0 | | 0 | | | 6 | | | | 0 | | 0 | 6 | Dybała Kacper | | | | | 6 | 3 | | 0 | | | 3 | 12 | | | | | | 0 | 12 | Nowak Michał | | | | | | | | | | 6 | | 6 | | | | | | 0 | 6 | Latocha Kacper | | | | | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | | | 10 | 4 | | | | 3 | 7 | 17 | Świech Paweł | 2 | 0 | 0 | 0 | | | 0 | 0 | 0 | 2 | | 4 | 2 | | 0 | | 0 | 2 | 6 | Świech Piotr | 2 | 0 | 0 | | | | | | | | | 2 | | | | 0 | 0 | 0 | 2 | Dąbrowski Jarosław | | | | 4 | | | | | | 4 | 4 | 12 | | 4 | 0 | | | 4 | 16 | Nowak Bartosz | | | | | | | | | | | | 0 | | 2 | | | 0 | 2 | 2 |
W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt. W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt. Deble nie są uwzględniane.
|