ULKS Moszczenica |
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica |
miejsce rozgrywek: | Hala Sportowa w Moszczenicy, ul. Spacerowa 15
|
zawodnicy: |
1. Latocha Kacper
2. Lipa Oskar
3. Nitek Jarosław
4. Gawęda Hubert
5. Baranowski Jakub
6. Ryś Paweł
7. Dąbrowski Mateusz
8. Dybała Kacper
9. Polak Miłosz
10. Adamiak Bartosz
11. Tomaszak Sebastian
12. Świech Paweł
13. Dąbrowski Jarosław
|
mecze: |
kolejka 1 |
29.09 godz.12 (nd) |
KS Polonia Kielce |
ULKS Moszczenica |
3 : 7 |
kolejka 2 |
05.10 godz.12 (so) |
ULKS Moszczenica |
LKS Stomil Bełchatów |
8 : 2 |
kolejka 3 |
06.10 godz.12 (nd) |
UMKS Księżak Łowicz |
ULKS Moszczenica |
4 : 6 |
kolejka 4 |
19.10 godz.11 (so) |
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź |
ULKS Moszczenica |
3 : 7 |
kolejka 5 |
20.10 godz.10 (nd) |
ULKS Moszczenica |
MLUKS Brzeziny |
4 : 6 |
kolejka 6 |
18.10 godz.18 (pt) |
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka |
ULKS Moszczenica |
10 : 0 |
kolejka 7 |
04.10 godz.18:30 (pt) |
ULKS Moszczenica |
UKS Agaris Maków |
5 : 5 |
kolejka 8 |
17.11 godz.12 (nd) |
MUKS Włókniarz Pabianice |
ULKS Moszczenica |
5 : 5 |
kolejka 9 |
23.11 godz.15 (so) |
ULKS Moszczenica |
LKS Biała Rawska |
7 : 3 |
kolejka 10 |
02.11 godz.13 (so) |
UKS Orlęta Bilcza |
ULKS Moszczenica |
7 : 3 |
kolejka 11 |
28.09 godz.16 (so) |
ULKS Moszczenica |
GLKS Burza Pawlikowice |
9 : 1 |
kolejka 12 |
01.03 godz.12 (nd) |
MLUKS Brzeziny |
ULKS Moszczenica |
8 : 2 |
kolejka 13 |
22.02 godz.12 (so) |
ULKS Moszczenica |
UMKS Księżak Łowicz |
3 : 7 |
kolejka 14 |
28.02 godz.18:30 (pt) |
ULKS Moszczenica |
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka |
0 : 10 |
kolejka 15 |
22.03 godz.13 (nd) |
UKS Agaris Maków |
ULKS Moszczenica |
|
kolejka 16 |
29.02 godz.12 (so) |
ULKS Moszczenica |
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź |
2 : 8 |
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
|
|
ranking klubowy: |
kolejki: |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | suma runda 1 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | suma runda 2 | suma | Nitek Jarosław | 6 | 6 | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | 3 | 6 | 51 | 3 | | 0 | | | 3 | 54 | Baranowski Jakub | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 6 | 3 | 6 | 39 | 0 | 6 | 0 | | 0 | 6 | 45 | Gawęda Hubert | | 2 | | 4 | 4 | | | 2 | | 2 | 4 | 18 | | 3 | | | | 3 | 21 | Ryś Paweł | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | | 0 | 4 | 14 | 0 | 0 | | | 0 | 0 | 14 | Latocha Kacper | 2 | | | | | | | | | | | 2 | | | | | | 0 | 2 | Dąbrowski Mateusz | | | 2 | | | 0 | 0 | | 2 | | | 4 | 2 | 0 | 0 | | 2 | 4 | 8 | Lipa Oskar | | | | | | | | | 2 | | | 2 | | | | | | 0 | 2 | Polak Miłosz | | | | | | | | | | | | 0 | | | 0 | | 0 | 0 | 0 |
W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt. W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt. Deble nie są uwzględniane.
|