ULKS II Moszczenica |
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica |
miejsce rozgrywek: | Hala Sportowa w Moszczenicy, ul. Spacerowa 15
|
zawodnicy: |
1. Adamiak Bartosz
2. Baranowski Jakub
3. Dąbrowski Jarosław
4. Dąbrowski Mateusz
5. Dybała Kacper
6. Gawęda Hubert
7. Latocha Kacper
8. Lipa Oskar
9. Nitek Jarosław
10. Oliński Aleksander
11. Polak Miłosz
12. Ryś Paweł
13. Świech Paweł
14. Tomaszak Sebastian
15. Wnukiewicz Igor
16. Baran Marcel
17. Major Patryk
18. Świech Piotr
|
mecze: |
kolejka 1 |
28.09 godz.15 (so) |
ULKS II Moszczenica |
GUKS Gorzkowice |
1 : 9 |
kolejka 2 |
02.11 godz.16 (so) |
MKS Jedynka Łódź |
ULKS II Moszczenica |
9 : 1 |
kolejka 3 |
06.10 godz.10 (nd) |
ULKS II Moszczenica |
UMLKS Radomsko |
1 : 9 |
kolejka 4 |
19.10 godz.16 (so) |
LKS Jutrzenka Bychlew |
ULKS II Moszczenica |
7 : 3 |
kolejka 5 |
20.10 godz.12 (nd) |
ULKS II Moszczenica |
UMKS Księżak II Łowicz |
5 : 5 |
kolejka 6 |
27.10 godz.16 (nd) |
UKS Agaris II Maków |
ULKS II Moszczenica |
10 : 0 |
kolejka 7 |
16.11 godz.12 (so) |
ULKS II Moszczenica |
TG Sokół Zgierz |
6 : 4 |
kolejka 8 |
17.11 godz.13:30 (nd) |
MKS Rzgów |
ULKS II Moszczenica |
8 : 2 |
kolejka 9 |
23.11 godz.15 (so) |
ULKS II Moszczenica |
IKS "Start" II Zduńska Wola |
2 : 8 |
kolejka 10 |
01.12 godz.12 (nd) |
ULKS II Moszczenica |
KTS Agrosad Sieradz |
7 : 3 |
kolejka 11 |
14.12 godz.16 (so) |
KS Legion Skierniewice |
ULKS II Moszczenica |
10 : 0 |
kolejka 12 |
09.02 godz.09:30 (nd) |
UMLKS Radomsko |
ULKS II Moszczenica |
5 : 5 |
kolejka 13 |
15.02 godz.16 (so) |
ULKS II Moszczenica |
LKS Jutrzenka Bychlew |
7 : 3 |
kolejka 14 |
05.04 godz.10 (nd) |
TG Sokół Zgierz |
ULKS II Moszczenica |
|
kolejka 15 |
22.03 godz.12 (nd) |
KTS Agrosad Sieradz |
ULKS II Moszczenica |
|
kolejka 16 |
19.04 godz.12 (nd) |
UMKS Księżak II Łowicz |
ULKS II Moszczenica |
|
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
|
|
ranking klubowy: |
kolejki: |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | suma runda 1 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | suma runda 2 | suma | Dąbrowski Mateusz | 0 | | | 2 | 2 | | | | | | | 4 | | | | | | 0 | 4 | Polak Miłosz | 0 | | 0 | | | | | | 3 | | | 3 | 0 | | | | | 0 | 3 | Latocha Kacper | | 0 | | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | | 12 | 6 | 3 | | | | 9 | 21 | Dybała Kacper | 2 | 0 | 2 | | 0 | | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 16 | | 2 | | | | 2 | 18 | Dąbrowski Jarosław | | | 0 | | | | | | | | | 0 | | | | | | 0 | 0 | Lipa Oskar | | | | 0 | 3 | | 3 | 0 | | 3 | | 9 | 3 | 6 | | | | 9 | 18 | Adamiak Bartosz | | 2 | | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | | 12 | 2 | 4 | | | | 6 | 18 | Świech Paweł | 0 | 0 | 0 | | | 0 | | | | | 0 | 0 | | | | | | 0 | 0 | Świech Piotr | | | | | | 0 | | | | | 0 | 0 | | | | | | 0 | 0 | Wnukiewicz Igor | | | | | | | | | | | 0 | 0 | | | | | | 0 | 0 |
W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt. W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt. Deble nie są uwzględniane.
|