ULKS Moszczenica |
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Moszczenica |
miejsce rozgrywek: | Hala Sportowa w Moszczenicy, ul. Spacerowa 15
|
zawodnicy: |
1. Baranowski Jakub
2. Nitek Jarosław
3. Dąbrowski Jarosław
4. Dąbrowski Mateusz
5. Gawęda Hubert
6. Latocha Kacper
7. Lipa Oskar
8. Oliński Aleksander
9. Polak Miłosz
10. Ryś Paweł
11. Świech Paweł
12. Wnukiewicz Igor
13. Adamiak Bartosz
14. Zajda Szymon
|
mecze: |
kolejka 1 |
31.10 godz.10 (so) |
ULKS Moszczenica |
UKS Orlęta Bilcza |
4 : 6 |
kolejka 2 |
29.11 godz.16 (nd) |
MLUKS Brzeziny |
ULKS Moszczenica |
7 : 3 |
kolejka 3 |
11.10 godz.12 (nd) |
ULKS Moszczenica |
UMKS Księżak Łowicz |
3 : 7 |
kolejka 4 |
03.11 godz.18:30 (wt) |
MUKS Włókniarz Pabianice |
ULKS Moszczenica |
3 : 7 |
kolejka 5 |
14.11 godz.10 (so) |
ULKS Moszczenica |
UKS Meteor Wąchock |
2 : 8 |
kolejka 6 |
21.11 godz.12 (so) |
LKS Biała Rawska |
ULKS Moszczenica |
10 : 0 |
kolejka 7 |
28.11 godz.17 (so) |
ULKS Moszczenica |
KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź |
4 : 6 |
kolejka 8 |
20.02 godz.10 (so) |
ULKS Moszczenica |
UKS Agaris Maków |
3 : 7 |
kolejka 9 |
12.12 godz.12 (so) |
MKS Jedynka Łódź |
ULKS Moszczenica |
3 : 7 |
kolejka 10 |
13.12 godz.10 (nd) |
ULKS Moszczenica |
KS Polonia MC Auto Serwis Kielce |
2 : 8 |
kolejka 11 |
19.12 godz.16 (so) |
GLKS Burza Pawlikowice |
ULKS Moszczenica |
1 : 9 |
kolejka 12 |
24.04 godz.10 (so) |
ULKS Moszczenica |
MKS Jedynka Łódź |
|
kolejka 13 |
23.05 godz.10 (nd) |
ULKS Moszczenica |
MUKS Włókniarz Pabianice |
|
kolejka 14 |
25.04 godz.12 (nd) |
UKS Meteor Wąchock |
ULKS Moszczenica |
|
kolejka 15 |
18.04 godz.12 (nd) |
UMKS Księżak Łowicz |
ULKS Moszczenica |
|
kolejka 16 |
22.05 godz.10 (so) |
ULKS Moszczenica |
GLKS Burza Pawlikowice |
|
Kliknij na wyniku meczu aby zobaczyć szczegóły
|
|
ranking klubowy: |
kolejki: |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | suma runda 1 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | suma runda 2 | suma | Nitek Jarosław | 6 | 3 | 3 | 6 | | | 6 | 6 | 6 | 0 | 6 | 42 | | | | | | 0 | 42 | Baranowski Jakub | 3 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 27 | | | | | | 0 | 27 | Gawęda Hubert | | 0 | | | 3 | | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 13 | | | | | | 0 | 13 | Latocha Kacper | | | | | 2 | 0 | 0 | | | | | 2 | | | | | | 0 | 2 | Dąbrowski Jarosław | 0 | | | | | | | | | | | 0 | | | | | | 0 | 0 | Świech Paweł | 0 | | | | | | | | | | | 0 | | | | | | 0 | 0 | Dąbrowski Mateusz | | 0 | | 0 | | | | | | | | 0 | | | | | | 0 | 0 | Zajda Szymon | | | 2 | | | | | | | | | 2 | | | | | | 0 | 2 | Ryś Paweł | | | 0 | 4 | | | | 0 | 0 | 2 | 4 | 10 | | | | | | 0 | 10 | Lipa Oskar | | | | | 0 | 0 | | | | | | 0 | | | | | | 0 | 0 | Oliński Aleksander | | | | | | 0 | | | | | | 0 | | | | | | 0 | 0 |
W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt. W pozostałych ligach za każde zwycięstwo 1 pkt. Deble nie są uwzględniane.
|