sezon:

pokaż:   WSZYSTKIE   2 LIGA MĘŻCZYZN    2 LIGA KOBIET    3 LIGA MĘŻCZYZN    3 LIGA KOBIET    4 LIGA MĘŻCZYZN    5 LIGA MĘŻCZYZN   

SIERPIEŃ 2017
31.08(cz)
-03.09(nd)
Mini Cup Drzonków 2017 Drzonków

WRZESIEŃ 2017
02.09(so) I MTK młodzików/czek, kadetów/tek, juniorów/ek Gorzkowice/Łódź
03.09(nd) I WTK - kadetek/ów Gorzkowice
09.09(so) I l.M-1; I l.K-1
09.09(so) I WTK - młodziczek/ów Moszczenica
10.09(nd) I WTK - juniorek/ów Moszczenica
13.09(śr) Zebranie Zarządu ŁOZTS Łódź
16.09(so) I l.M-2; I l.K-2; II l.M-1; II l.K-1; III l.M-1; IV l.M-1
17.09(nd) II l.M-2; II l.K-2; III l.M-2; IV l.M-2
22.09(pt)
-24.09(nd)
I GPP - kadetek i kadetów Krosno
23.09(so) II l.M-3; III l.M-3; IV l.M-3
29.09(pt)
-01.10(nd)
I GPP - młodziczek i młodzików Kraków
30.09(so) I l.M-3; I l.K-3; II l.M-4; III l.M-4; IV l.M-4

PAŹDZIERNIK 2017
01.10(nd) I WTK - seniorek/ów Łódź
04.10(śr)
-08.10(nd)
2017 ITTF Challenge, Polish Open Częstochowa
06.10(pt)
-07.10(so)
Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty Łódź
14.10(so) I l.M-4; I l.K-4; II l.M-5; II l.K-3; III l.M-5; III l.K-1; IV l.M-5; V l.M-1
15.10(nd) III l.K-2; V l.M-2
20.10(pt)
-22.10(nd)
I GPP - juniorek i juniorów Brzeg Dolny
21.10(so) I WTK - żaczek i żaków Łowicz
22.10(nd) II MTK młodzików/czek, kadetów/tek, juniorów/ek Moszczenica/Skierniewice
27.10(pt)
-29.10(nd)
I GPP - seniorek i seniorów Gdańsk
28.10(so) II WTK - młodziczek/ów Moszczenica
29.10(nd) II WTK - kadetek/ów Moszczenica

LISTOPAD 2017
03.11(pt)
-05.11(nd)
I GPP - żaczek i żaków Lidzbark Warm.
04.11(so) I l.M-5; I l.K-5; II l.M-6; II l.K-4; III l.M-6; III l.K-3; IV l.M-6; V l.M-3
05.11(nd) II l.M-7; II l.K-5; III l.M-7; IV l.M-7
10.11(pt)
-12.11(nd)
II GPP - młodziczek i młodzików Bilcza
11.11(so) I l.M-6; I l.K-6; II l.M-8; II l.K-6; III l.M-8; III l.K-4; IV l.M-8; V l.M-4
12.11(nd) II l.M-9; III l.M-9; IV l.M-9
15.11(śr) I.M.Sz. Drużynowo Dziewczęta rocz. 2002-04 Zelów
16.11(cz) I.M.Sz. Drużynowo Chłopcy rocz. 2002-04 Rawa Maz.
18.11(so) I l.M-7; I l.K-7; II l.M-10; II l.K-7; III l.M-10; III l.K-5; IV l.M-10; V l.M-5
19.11(nd) II WTK - juniorek/ów Rawa Maz.
24.11(pt)
-26.11(nd)
II GPP - kadetek i kadetów Jastrzębie Zdrój

GRUDZIEŃ 2017
02.12(so) I l.M-8; I l.K-8; II l.M-11; II l.K-8; III l.M-11; III l.K-6; IV l.M-11; V l.M-6
03.12(nd) II WTK - seniorek/ów Łódź
08.12(pt)
-10.12(nd)
II GPP - juniorek i juniorów Ostróda
09.12(so) V Turniej Tenisa Stołowego im. S Frączyka Łódź/Energetyk
13.12(śr) woj. elim. DPP
15.12(pt)
-17.12(nd)
II GPP - seniorek i seniorów Wałbrzych
16.12(so) II WTK - żaczek i żaków Łódź
22.12(pt)
-23.12(so)
Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Łódź/ZSO nr 1
22.12(pt) I l.M-9; I l.K-9