sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5  6  7  8 


Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków

11.06.2018
Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka
Rawa Maz.) podwójnym Mistrzem Polski Żaków. 

W dn. 8-10.06.2018 r. w Krośniku odbyły się Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków. Oto wyniki naszych reprezentantów:

Żaczki - gra pojedyncza:
13-16. Oliwia Zawada  (GUKS Gorzkowice)
33-40. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
41-48. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)

Żaczki - gra podwójna:
5-8. A. Czabańska / O. Zawada
17-32. N. Rabiega / Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica)

Żacy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
13-16. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
17-20. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
25-32. Olivier Grabowicz (MKS Jedynak Łódź)

Żacy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Dawid Jadam (PKS Kolping Jarosław)
9-16. A. Pakuła / O. Lipa
17-32. O. Grabowicz / Szymon Kaźmierak (LUKS Stróża)





Komunikat nr 23/WR/2017/2018

19.05.2018
Terminy i wyniki meczów barażowych o awans do I-ej ligi  kobiet i mężczyzn: aktualizacja z dn. 9.06.2018 r.


Turniej Tenisa Stołowego

17.05.2018

Zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa Gminy Moszczenica w Tenisie Stołowym w kategoriach: OPEN Seniorka i Senior, Szkoła Podstawowa – niezrzeszeni i Szkoła Podstawowa z licencjami. Moszczenica, dn. 27.05.2018 r.



Turniej Tenisa Stołowego

17.05.2018

 Gala tenisa stołowego – Wiśniowa Góra 2018 w dn. 19-20.05.2018 r. w GOSiR RELAKS w Wiśniowej Górze, ul Tuszyńska 113



Mistrzostwa Województwa Zaków

13.05.2018
W dn. 12.05.18 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa
Łódzkiego Żaczek i Żaków. Oto wyniki:

Żaczki - gra pojedyncza:
1. Oliwia Zawada
2. Anna Czabańska (obie GUKS Gorzkowice)
3-4. Nikola Makos (STS SDK MOS Pong Wieluń)
       Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)

Żaczki - gra podwójna:
1. N. Makos / N. Rabiega
2. A. Czabańska / O. Zawada
3-4. Julia Bartoszek / Wiktoria Kocik (obie MLUKS
        Dwójka Rawa Mazowiecka)
        Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
        / Laura Wille (MKS Jedynka Łódź)

Żacy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Oskar Lipa
3-4. Kacper Latocha (obaj ULKS Moszczenica)
       Aleks Pakuła (KTS Sieradz)

Żacy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (MLUKS Dwójka
    Rawa Mazowiecka)
2. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź) / Hubert Wilk
    (GUKS Prosna Wieruszów)
3-4. K. Latocha / O. Lipa
       A. Pakuła / Juliusz Wille (MKS Jedynka Łódź)

Awans do MP Żaczek i Żaków uzyskali: A. Czabańska,
N. Rabiega oraz O. Grabowicz, A. Pakuła.

TiR


MWŁ ZLZS Żak, Młodzik, Kadet, Junior, Senior

08.05.2018
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego ZLZS żaczek i żaków, młodziczek i młodzików, kadetek i kadetów, juniorek i juniorów oraz seniorek i seniorów, które zostaną rozegrane 
w dn. 19-20.05.2018 r. w Moszczenicy,


Komunikat nr 24/ŁOZTS/2017/2018

07.05.2018
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego żaczek i żaków, które zostaną rozegrane 
w dn. 12.05.2018 r. w Rawie Mazowieckiej,

Aktualizacja z dn. 11.05.2018 r.  


Drużynowe i Indywidualne Mist. Polski kadetek i kadetów [OOM

07.05.2018
W dn. 19-22.04.2018 r. w Luboniu odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii kadetek i kadetów. Oto wyniki:

Kadetki - gra pojedyncza:
9-12. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
17-24. Zuzanna Niciak
33-48. Magdalena Frontczak
33-48. Marta Holak (wszystkie MKS Jedynka Łódź)
49-64. Zuzanna Martyniak (ULKS Kusy Łobudzice)

Kadetki - gra podwójna:
9-16. Z. Niciak / Martyna Hajduk (MLKS Nurt Przemyśl)
9-16. W. Wrzosek / Zuzanna Sułek (LKTS Luboń)
17-32. M. Holak / M. Frontczak

Kadeci - gra pojedyncza:
1. Kuba Kwapiś  (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
33-48. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
49-64. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)

Kadeci - gra podwójna:
1. Kuba Kwapiś / Patryk Pyśk (LKTS Luboń)
17-32. K. Kamiński / M. Przybył

Gra mieszana:
1. Kuba Kwapiś / Elżbieta Kwiatkowska (MKS 
     Rokita Brzeg Dolny)
9-16. W. Wrzosek / Damian Korczak (ZKS Drzonków)
17-32. Z. Niciak / Wojciech Bogacz (KS Bronowianka Kraków)
33-64. M. Frontczak / M. Przybył
33-64. M. Holak / K. Kamiński

 
Kadetki - gra drużynowa:
5-8. MKS Jedynak Łódź (M. Holak/M. Frontczak/Z. Niciak)

Kadeci - gra drużynowa:
9-12. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (K. Kwapiś/Tomasz Winiarski)


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

01.05.2018
W dn. 26-29.04.2018 r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa
Polski w kategorii juniorek/-ów. Oto wyniki:
 
Juniorki - gra drużynowa:
5-8. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (Eliza Brzęczek, Katarzyna. Gierach)
9-16. MKS Jedynka Łódź (Dominika Gilewska / Oliwia Kowalska)
17-24. ULKS I Moszczenica (Karina Kuwerska, Magdalena Włodarczyk)

Juniorzy - gra drużynowa:
25-32. MKS Jedynka Łódź (Artur Frontczak, Piotr Kalinowski, Dawid Kozioł, Krzysztof Szulc)


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

30.04.2018
W dn. 26-29.04.2018 r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa
Polski w kategorii juniorek/-ów. Oto wyniki:
 
Juniorki - gra indywidualna:
13-16. Katarzyna Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
17-24. Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
17-24. Dominika Gilewska (MKS Jedynka Łódź)
33-48. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)
 
Juniorzy - gra pojedyncza:
33-48. Michał Oracz (LKS Stomil Bełchatów)
49-64. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)
 
Juniorki - gra podwójna:
9-16. D. Gilewska / Zuzanna Błażejewicz (LUKS Chełmno)
17-32. M. Włodarczyk / Izabela Wysmułek (KU AZS PWSIiP Łomża)
17-32. E. Brzęczek / K. Gierach
 
Juniorzy - gra podwójna:
17-32. M. Oracz / J. Zochniak
 
Gra mieszana:
17-32. K. Gierach / Wojciech Chrząszcz (MLKS Ostródzianka Ostróda)
33-64. D. Gilewska / Jakub Krzywaniak (ZKS Drzonków)
33-64. M. Oracz / Gabriela Sokołowska (ZKS Drzonków)
33-64. M. Włodarczyk / Sebastian Musiał (KS AZS AWFiS Gdańsk)
33-64. E. Brzęczek / Marcin Olszewski (UKS DOJLIDY Białystok)
33-64. J. Zochniak / Agata Łożyńska (ULKS Barcin)


Komunikat nr 22/WR/2017/2018

29.04.2018
Wyniki końcowe II, III, IV i V LM po I i II rundzie sezonu 2017/2018  


Komunikat nr 21/WR/2017/2018

29.04.2018
Wyniki końcowe II i III LK po I i II rundzie sezonu 2017/2018 


Turniej Tenisa Stołowego

25.04.2018
Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości do Rawy Mazowieckiej, dnia 1 maja 2018 r.


MP Młodzików

22.04.2018
Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka
Rawa Maz.) Mistrzem Polski w grze podwójnej
razem z Dawidem Jadamem (PKS Kolping Jarosław).

Wyniki MP Młodziczek i Młodzików, które odbyły się
w dn. 19-22.04.18 r. w Zielonej Górze-Drzonkowie.

Młodziczki - gra pojedyncza:
3-4. Wiktoria Wróbel (MLUKS Dwójka 
        Rawa Maz.)
25-32. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
33-48. Julita Kurmanowska
           Oliwia Zawada (obie GUKS Gorzkowice)

Młodzicy - gra pojedyncza:
9-12. M. Błaszczyk
25-32. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
49-64. Oliwier Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)
            Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)

Młodziczki - gra podwójna:
3-4. W. Wróbel / Emilia Skuba 
       (KS Bronowianka Kraków)
9-16. J. Skwarek / Zuzanna Syrda (KS Bronowianka
          Kraków)
17-32. J. Kurmanowska / O. Zawada

Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / D. Jadam
17-32. O. Dziadak / M. Zawiślak
            O. Lipa / Kamil Kostyk (CKS Helios Czempiń)

Młodziczki - gra drużynowa:
17-24. GUKS Prosna Wieruszów (J. Skwarek 
            / Natalia Rabiega)
25-32. GUKS Gorzkowice (J. Kurmanowska / O. Zawada)

Młodzicy - gra drużynowa:
9-16. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (Brajan. Błaszczyk 
         / M. Błaszczyk)

TiR


XII Woj. Finał XII Memoriału im. A. Grubby

17.04.2018
W załączeniu komunikat na XII Finał Wojewódzki
Memoriału Andrzeja Grubby dla szkół podstawowych 
województwa łódzkiego, który ma się odbyć 
w dniu 25 kwietnia 2018 r. w Rawie Mazowieckiej.

TiR
 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub87
2Nitek Jarosław81
3Gieraga Michał66
4Gierach Jakub66
5Uzarczyk Michał66
6Rybak Damian66
7Antczak Damian63
8Bobrowski Łukasz60
9Uzarczyk Witold57
10Kwapiś Kuba56

2 LIGA KOBIET
1Kuwerska Katarzyna51
2Włodarczyk Magdalena49
3Caban Anna48
4Kuwerska Karina32
5Niemiec Aleksandra30
6Frontczak Magda27
7Jagodzińska Klaudia26
8Stopińska Marta24
9Kowalska Oliwia24
10Chmielewska Magda23

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz81
2Orpel Krzysztof72
3Placek Jakub69
4Krych Krzysztof69
5Jóźwikowski Fabian60
6Guzek Mateusz57
7Kierzek Kamil57
8Sarzała Mateusz56
9Kunce Ryszard54
10Mazur Paweł54

3 LIGA KOBIET
1Skwarek Julia22
2Sima Aleksandra20
3Dukowska Karolina18
4Rabiega Natalia15
5Kurmanowska Julia14
6Zawada Oliwia13
7Jacczyk Monika13
8Czabańska Anna10
9Machaj Kinga10
10Dolot Maria9

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Cieśliński Dariusz72
2Makowski Maciej63
3Dąbrowski Mateusz51
4Wojewoda Wiktor51
5Szczepaniak Przemysław251
6Dybała Kacper51
7Bernacki Patryk50
8Polak Hubert48
9Kowalczyk Piotr45
10Cywiński Dariusz45

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Zawiślak Hubert35
2Krupa Jacek35
3Zawiślak Maksymilian33
4Nowak Wojciech29
5Zawisza2 Andrzej26
6Mazur Mariusz26
7Dziadak Oliwier24
8Pakuła Bogdan19
9Radlińska Agnieszka15
10Czapla Mateusz14

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.