sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4 


Komunikat nr 23/WR/2017/2018

19.05.2018
Terminy i wyniki meczów barażowych o awans do I-ej ligi  kobiet i mężczyzn: aktualizacja z dn. 9.06.2018 r.


Komunikat nr 24/ŁOZTS/2017/2018

07.05.2018
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego żaczek i żaków, które zostaną rozegrane 
w dn. 12.05.2018 r. w Rawie Mazowieckiej,

Aktualizacja z dn. 11.05.2018 r.  


Komunikat nr 22/WR/2017/2018

29.04.2018
Wyniki końcowe II, III, IV i V LM po I i II rundzie sezonu 2017/2018  


Komunikat nr 21/WR/2017/2018

29.04.2018
Wyniki końcowe II i III LK po I i II rundzie sezonu 2017/2018 


XII Woj. Finał XII Memoriału im. A. Grubby

17.04.2018
W załączeniu komunikat na XII Finał Wojewódzki
Memoriału Andrzeja Grubby dla szkół podstawowych 
województwa łódzkiego, który ma się odbyć 
w dniu 25 kwietnia 2018 r. w Rawie Mazowieckiej.

TiR
 


Eliminacje drużynowe do OOM-MP Kadetek i Kadetów

13.04.2018
W załączeniu komunikat organizacyjny Eliminacji
drużynowych do OOM (MP) Kadetek i Kadetów,
które odbędą się w dn. 22.04.18 r. w Kielcach.

TiR


Komunikat nr 23/ŁOZTS/2017/2018

09.04.2018
W załączeniu komunikat na Mistrzostwa Województwa
Łódzkiego młodziczek i mŁodzików, które zostaną rozegrane 
w dn. 15.04.2018 r. w Łowiczu,

Aktualizacja z dn. 13.04.2018 r.  


Komunikat nr 22/ŁOZTS/2017/2018

30.03.2018
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego juniorek i juniorów oraz kadetek i kadetów, które zostaną rozegrane w dn. 7-8.04.2018 r. w Łodzi, z dn. 6.04.2018 r.  


Wyniki III WTK Żaczek i Żaków

25.03.2018
W dniu 25.03.2018 r. w Gorzkowicach rozegrano III Wojewódzki
Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Zaków. Oto wyniki:

Żaczki:
1. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
2. Natalia Rabiega (WKS Prosna Wieruszów)
3. Nikola Makos (STS SDK MOS Pong Wieluń)
4. Laura Wille (MKS Jedynka Łódź)

Żacy:
1. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
4. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)


Komunikat nr 21/ŁOZTS/2017/2018

19.03.2018
W załączeniu komunikat na III WTK żaczek i żaków., który zostanie rozegrany w dn. 25.03.2018 r. w Gorzkowicach, dn. 22.03.2018 r.   


Wyniki III WTK Kadetek i Kadetów

17.03.2018
W dniu 17.03.2018 r. w Moszczenicy rozegrano III WTK
Kadetek i Kadetów. Oto wyniki:

Kadetki:
1. Zuzanna Niciak (MKS Jedynka Łódź)
2. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
4. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)

Kadeci:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
3. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)
4. Patryk Bernacki (PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.)


Komunikat nr 20/ŁOZTS/2017/2018

12.03.2018
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego młodziczek
 i młodzików, które zostaną rozegrane w dn. 18.03.2018 r. 
w Moszczenicy, z dn. 16.03.2018 r.  

Uaktualnienie godzin rozpoczęcia
poszczególnych turniejów

TiR


Komunikat nr 18/ŁOZTS/2017/2018

12.03.2018
W załączeniu komunikat na III WTK kadetek i kadetów., który zostanie rozegrany w dn. 17.03.2018 r. w Moszczenicy, dn. 15.03.2018 r.  


Komunikat nr 19/WR/2017/2018

06.03.2018
W załączeniu komunikat na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek/ów, który zostaną rozegran w dn. 11.03.2018 r. w Moszczenicy, dn. 8.03.2018 r.  


Komunikat nr 14/WR/2017/2018(DPPWŁ)

19.02.2018
Terminarz Woj. Drużynowego Pucharu Polski, runda V z dn.  19.02.2018 r.

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Polański Jakub87
2Nitek Jarosław81
3Gieraga Michał66
4Gierach Jakub66
5Uzarczyk Michał66
6Rybak Damian66
7Antczak Damian63
8Bobrowski Łukasz60
9Uzarczyk Witold57
10Kwapiś Kuba56

2 LIGA KOBIET
1Kuwerska Katarzyna51
2Włodarczyk Magdalena49
3Caban Anna48
4Kuwerska Karina32
5Niemiec Aleksandra30
6Frontczak Magda27
7Jagodzińska Klaudia26
8Stopińska Marta24
9Kowalska Oliwia24
10Chmielewska Magda23

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz81
2Orpel Krzysztof72
3Placek Jakub69
4Krych Krzysztof69
5Jóźwikowski Fabian60
6Guzek Mateusz57
7Kierzek Kamil57
8Sarzała Mateusz56
9Kunce Ryszard54
10Mazur Paweł54

3 LIGA KOBIET
1Skwarek Julia22
2Sima Aleksandra20
3Dukowska Karolina18
4Rabiega Natalia15
5Kurmanowska Julia14
6Zawada Oliwia13
7Jacczyk Monika13
8Czabańska Anna10
9Machaj Kinga10
10Dolot Maria9

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Cieśliński Dariusz72
2Makowski Maciej63
3Dąbrowski Mateusz51
4Wojewoda Wiktor51
5Szczepaniak Przemysław251
6Dybała Kacper51
7Bernacki Patryk50
8Polak Hubert48
9Kowalczyk Piotr45
10Cywiński Dariusz45

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Zawiślak Hubert35
2Krupa Jacek35
3Zawiślak Maksymilian33
4Nowak Wojciech29
5Zawisza2 Andrzej26
6Mazur Mariusz26
7Dziadak Oliwier24
8Pakuła Bogdan19
9Radlińska Agnieszka15
10Czapla Mateusz14

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.