sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3  4  5  6  7  8  9 


Turniej Tenisa Stołowego

23.05.2016

W dniach 20-21.05.2016r.w Rawie Mazowieckiej odbyły się Finały Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w ramach IMS w tenisie stołowym.


Wyniki kat. dziewcząt:

 II miejsce - Szkoła Podstawowa Buczek (Wiktoria Wróbel, Zuzanna Niciak, Marta Holak)
X miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 Rawa Mazowiecka (Wiktoria Wrzosek, Maja Cholewińska)


Wyniki kat. chłopców: 

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka (Kuba Kwapiś, Marcel Błaszczyk)
XIII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka (Tomasz Winiarski, Brajan Błaszczyk)



Turniej Tenisa Stołowego

22.05.2016

Łódzka Gala tenisa stołowego – Wiśniowa Góra 2016

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Amatorów i Weteranów

& Otwarte Mistrzostwa Łodzi

28-29 maja 2016 - GOSiR RELAKS w Wiśniowej Górze, ul Tuszyńska 113



Komunikat nr 25/WGiD/2015/2016

16.05.2016
Wyniki końcowe II i III Ligi Kobiet w tenisie stołowym po II rundzie sezonu 2015/2016


MP Kadetów - OOM

15.05.2016
W dn. 12-15.05.16 r. w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa
Polski Kadetek i Kadetów (OOM). Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Kadetki - Gra pojedyncza:
49-64. Magdalena Włodarczyk
             Karina Kuwerska (obie ULKS Moszczenica)
             Oliwia Kowalska (MKS Jedynka Łódź)

Kadeci - Gra pojedyncza:
33-48. Mateusz Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
49-64. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
             Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)

Kadetki - gra podwójna:
17-32. K. Kuwerska / M. Włodarczyk
             O. Kowalska / Daria Panek (LUKS Chełmno)

Kadeci - gra podwójna:
17-32. M. Grabowicz / M. Guzek

Gra mieszana:
17-32. M. Włodarczyk / M. Guzek
33-64. O. Kowalska / M. Grabowicz
             K. Kuwerska / J. Zochniak

Kadetki - Gra drużynowa:
9-16. ULKS Moszczenica (K. Kuwerska, M. Włodarczyk)

Kadeci - Gra drużynowa:
25-32. MKS Jedynka Łódź (Artur Frontczak, M. Grabowicz)

TiR 


MW Żaków

15.05.2016
W dniu dzisiejszym w Rawie Mazowieckiej odbyły się
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żaków.
Oto wyniki:

Żaczki - Gra pojedyncza:
1. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
2. Julia Skwarek (WKS Prosna Wieruszów)
3-4. Maria Dolot
        Oliwia Zawada (obie GUKS Gorzkowice)

Żacy - Gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Maksymilian Zawiślak (PIKTS WOBISTAL Piotr. Tryb.)
3-4. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
        Oliwier Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)

Żaczki - Gra podwójna:
1. J. Skwarek / W. Wróbel
2. M. Dolot / O. Zawada
3. Oliwia Niedźwiadek / Weronika Ozimek
    (obie UKS Maków)

Żacy - Gra podwójna:
1. B. Błaszczyk / M. Błaszczyk
2. O. Dziadak / M. Zawiślak
3-4. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
        / Kacper Sobczak (WKS Prosna Wieruszów)
        Oskar Lipa (ULKS Moszczenica) / Mateusz Paluch
        (ULKS Szynczyce)

TiR


Komunikat nr 24/WGiD/2015/2016

11.05.2016
Terminy i wyniki meczów barażowych o awans do IV-ej ligi _aktualizacja z dn. 16.05.2016 r.


Komunikat nr 26/ŁOZTS/2015/2016

09.05.2016
W załączeniu komunikaty na MWŁ żaczek i żaków, które zostaną rozegrane w dn. 15.05.2016 r. w Rawie Mazowieckiej, z dn. 13.05.2016 r.


Wyniki Mistrzostw Polski Młodziczek/ów

09.05.2016
W odbywających się w dn. 5-8.05.2016 r. Mistrzostwach Polski Młodziczek/ów w grach indywidualnych i deblowych srebrny i brązowy medal wywalczyła zawodniczka MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka Wiktoria Wrzosek, a brąz dla Kuby Kwapsia z tego samego klubu.

Młodziczki - gra indywidualna:
3. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
13-16. Zuzanna Niciak (LTSR Buczek)
13-16. Natalia Wieczorek (KS Legion Skierniewice)
17-24. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
49-64. Martyna Skrzeczkowska (KS Legion Skierniewice)
Młodzicy - gra indywidualna:
17-24. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
33-48. Maciej Jaśkiewicz (KS Energetyk Łódź)
49-64.Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-64. Maksymilian Zawiślak (PIKTS Wobistal Piotrków Trybunalski)
Młodziczki - gra deblowa:
2. W. Wrzosek/Katarzyna Królikowska (MLKS Nurt Przemyśl)
9-16. W. Wróbel/Z. Niciak (obie LTSR Buczek)
9-16. N. Wieczorek/Jagoda Chwojko (PKS Kolping Jarosław)
Młodzicy - gra deblowa:
3. Kuba Kwapiś/Szymon Wiśniewski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki)
9-16. M. Błaszczyk/Michał Wandachowicz (UKS Chrobry Międzyzdroje)
17-32. M. Jaśkiewicz/M. Zawiślak


Wyniki Mistrzostw Polski Młodziczek/ów

09.05.2016
W odbywających się w dn. 5-8.05.2016 r. Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Krośnie brązowe medale w kat. drużynowej wywalczyli zawodnicy MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka: Kuba Kwapiś i Marcel Błaszczyk.

Młodziczki - gra drużynowa:
5-8. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (Wiktoria Wrzosek, Julia Bachura)
9-16. KS Legion Skierniewice (Natalia Wieczorek, Martyna Skrzeczkowska, Zuzanna Kroc)
9-16. LTSR Buczek (Wiktoria Wróbel, Zuzanna Niciak, Marta Holak)
25-32. UMLKS Radomsko (Kinga Więcławska, Weronika Zarębska)
Młodzicy - gra drużynowa:
3. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (Kuba Kwapiś, Marcel Błaszczyk)
9-16. KS Energetyk Łódź (Maciej Jaśkiewicz, Michał Przybył)
25-32. PIKTS Wobistal Piotrków Trybunalski (Maksymilian Zawiślak, Patryk Bernacki)


Turniej Tenisa Stołowego

05.05.2016
Piąty turniej GRAND PRIX ŁODZI amatorów i weteranów tenisa stołowego rozegrany zostanie w niedzielę 8 maja w ZSP nr 1 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14


MP Juniorów

01.05.2016
Sukcesy na MP Juniorów
 
W dniach 28.04-01.05. w Ostródzie odbyły się Mistrz.
Polski Juniorek i Juniorów. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Gra pojedyncza juniorek:
5-8. Agata Uchnast (MKS Jedynka Łódź)
17-24. Paulina Stachecka (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
           Julia Ślązak (MKS Jedynka Łódź)
25-32. Eliza Brzęczek (LKS Biała Rawska)
33-48. Katarzyna Gierach
          Diana Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-64. Iga Szymańska (ULKS Moszczenica)

Juniorzy - gra pojedyncza:
3-4. Jakub Polański
33-48. Jakub Gierach (obaj MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
          Michał Oracz (LTSR Buczek)
          Michał Szczepanek (UMKS Księżak Łowicz)

Juniorki - gra podwójna:
1. J. Ślązak / A. Uchnast
3-4. K. Gierach / Weronika Mielnicka
       (UKS Dojlidy Białystok)

5-8. E. Brzęczek / Julia Witkowska (MRKS Gdańsk)
9-16. P. Stachecka / Karolina Tokarczyk
        (MKS Czechowice-Dziedzice)
17-29. I. Szymańska / D. Wrzosek

Juniorzy - gra podwójna:
5-8. J. Gierach / J. Polański
17-30. M. Szczepanek / Filip Strychalski (LUKS Chełmno)

Gra mieszana:
2. J. Ślązak / Kamil Nalepa (ZKS Drzonków)
5-8. A. Uchnast / Marco Golla (Niestowarzyszony)
9-16. Wiktoria Ziemkiewicz (GLKS Nadarzyn) / J. Gierach
17-32. E. Brzęczek / Jakub Chojnacki (UKS Dojlidy
          Białystok)
          K. Gierach / Wojciech Chrząszcz (LUKS Warmia
          Lidzbark Warm.)
          P. Stachecka / J. Polański
33-61. Karolina Januś (PSKS Beskidy Bielsko-Biała)
          / M. Szczepanek
          I. Szymańska / M. Oracz
          D. Wrzosek / Mateusz Baranowski (MKS Lewart
          AGS Lubartów)

TiR



MP Juniorek-ów

29.04.2016
MKS Jedynka Łódź
Mistrzyniami Polski Juniorek



W odbywających się od wczoraj Mistrzostwach Polski
Juniorek i Juniorów w Ostródzie złote medale
w kat. drużynowej wywalczyły zawodniczki
MKS Jedynka Łódź: Julia Ślązak i Agata Uchnast.

Szkoleniowcami drużyny są: Marcin Kaczmarek
i Tadeusz Szydłowski.

WIELKIE GRATULACJE !

Juniorki - gra drużynowa:
1. MKS Jedynka Łódź (J. Ślązak / A. Uchnast)
5-8. MLUKS Dwójka I Rawa Maz. (Katarzyna Gierach
       / Paulina Stachecka)
17-24. MLUKS Dwójka II Rawa Maz. (Maja Janiszewska
          / Diana Wrzosek)

Juniorzy - gra drużynowa:
5-8. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (Jakub Polański,
       Filip Kwapiś, Jakub Polański)
24-28. IKS Start Zduńska Wola (Piotr Gutkowski,
          Mateusz Grzelak, Tomasz Kozłowicz, Mateusz
          Zrobczyński)

TiR



Komunikat nr 23/WGiD/2015/2016

27.04.2016
Wyniki końcowe II, III i IV Ligi Męskiej w tenisie stołowym po II rundzie sezonu 2015/2016


Komunikat nr 22/WGiD/2015/2016

26.04.2016
Wyniki końcowe V Ligi Męskiej w tenisie stołowym po II rundzie sezonu 2015/2016


Wyniki III GPP Żaczek i Żaków

18.04.2016
W dniach 15-17.04.2016 r. w Łaziskach Górnych rozegrano III GPP
Żaczek i Żaków. Oto wyniki:
Żaczki:
3-4. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
20. Julia Skwarek (WKS Prosna Wieruszów)
Żacy:
11. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
25-32. Maksymilian Zawiślak (PIKTS WOBISTAL Piotr. Tr.)
49-56. Oliwier Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)
57-64. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Nitek Jarosław84
2Gierak Przemysław78
3Polański Jakub78
4Łażewski Kamil72
5Rybak Damian66
6Antczak Damian60
7Trzcinka Jarosław58
8Gierach Jakub57
9Modranka Marcin57
10Kaczmarek Andrzej57

2 LIGA KOBIET
1Turalska Adrianna84
2Wosik Anna72
3Gierach Katarzyna69
4Jagodzińska Klaudia64
5Walaszczyk Anna58
6Auguścik Natalia57
7Gaś Marta54
8Stachecka Paulina54
9Kuwerska Katarzyna53
10Brzęczek Eliza48

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Gieraga Michał96
2Książczyk Mateusz87
3Staroń Ireneusz78
4Kędzia Szymon60
5Placek Jakub57
6Maślanka Piotr52
7Konecki Daniel51
8Czyżewski Tomasz50
9Wróblewski Paweł50
10Masica Tomasz49

3 LIGA KOBIET
1Dukowska Karolina30
2Moska Patrycja26
3Sima Aleksandra24
4Wróbel Wiktoria Weronika24
5Chmielewska Magda22
6Szulc Agnieszka20
7Holak Marta20
8Niciak Zuzanna19
9Frydrych Katarzyna13
10Stępień Martyna13

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Orpel Krzysztof72
2Piotrowski Tomasz69
3Makowski Maciej60
4Filipczak Jacek60
5Urbaniak Dawid57
6Marciniak Zbigniew57
7Wojewoda Wiktor48
8Zawada Kamil48
9Zimoń Sylwester46
10Księski Witold45

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Dybała Kacper13
2Dąbrowski Mateusz11
3Zawiślak Maksymilian8
4Brandt Adam8
5Siewierski Marek7
6Dajcz Piotr7
7Piotrowski Jacek6
8Polak Miłosz6
9Kowalik Paweł6
10Bernacki Patryk6

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Ciszewski Arkadiusz19
2Kozłowicz Tomasz17
3Polak Hubert16
4Gutkowski Piotr15
5Kowalczyk Paweł14
6Wilk Bogusław11
7Kowalczyk Bartłomiej11
8Kowalczyk Jakub11
9Sobieraj Bartłomiej10
10Pankiewicz Andrzej8

MINI-SUPER LIGA
1Kwapiś Kuba30
2Wrzosek Wiktoria30
3Błaszczyk Marcel26
4Dybała Kacper24
5Dąbrowski Mateusz23
6Łączkowski Dawid21
7Błaszczyk Brajan20
8Polak Miłosz16
9Bukowiecki Piotr16
10Paluch_2 Wiktoria13

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.