sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4  5 6  7  8  9  10 


Komunikat nr 16/WR/2016/2017

04.01.2017
W załączeniu komunikat organizacyjny na potwierdzenie udziału w rozgrywkach Mini-Super Ligi do dn. 14.01.2017 r na adres: andrzejnitek@poczta.onet.pl


Wyniki I Memoriału im. Grzegorza Ligieckiego

21.12.2016
W dn. 04.12.16 r. na obiektach KS Elta w Łodzi rozegrano
I Memoriał im. Grzegorza Ligieckiego.

W załączeniu wyniki turnieju.
W galerii zdjęcia medalistów.

TiR


Komunikat nr 14/WR/2016/2017

21.12.2016
Wyniki II i III LK po I rundzie sezonu 2016/2017


Komunikat nr 13/WR/2016/2017

21.12.2016
Wyniki V LM po pierwszej rundzie sezonu 2016/2017


Wyniki XIV Edycji "Łódzka Gwiazdka"

19.12.2016
W sali ZSO nr 1 w Łodzi w dn. 17-19.12.2016 r.,
odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Szkół
w tenisie stołowym.

W załączeniu wyniki turniejów.

TiR



Wyniki II GPP Seniorek i Seniorów

19.12.2016
W dniach 16-18.12.16 r. w Zawierciu rozegrano II GPP
Seniorek i Seniorów. Wyniki Naszych reprezentantów:

Seniorki:
7-8. Julia Ślązak (MKS Jedynka Łódź)
49-56. Katarzyna Gierach
57-64. Eliza Brzęczek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy:
33-40. Tomasz Wiśniewski (IKS Start Zduńska Wola)
49-56. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym wzięli udział:
Diana Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) oraz
Tomasz Dubniak (LUKS Start Przygłów).


II WTK Żaków

17.12.2016
W dniu 17.12.2016 r w Łodzi rozegrano II WTK Żaczek
i Żaków w ramach XIV Ogólnopolskiego Swiątecznego
Turnieju "Łódzka Gwiazdka". Oto wyniki:

Żaczki:
1. Oliwia Zawada
2. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)
3. Jessica Kopeć (ULKS Szynczyce)
4. Nikola Makos (STS SDK MOS Pong Wieluń)

Żacy:
1. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
2. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
3. Adam Rzepecki (GUKS Gorzkowice)
4. Bartosz Adamiak (GLKS Burza Pawlikowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


IV GPP Weteranów

11.12.2016
W dn. 010-11.16 r. w Węgierskiej Górce odbyło się
IV GPP Wetranów. Oto wyniki:

Kategoria 40-49:
3-4. Tomasz Czyżewski (Skierniewice) 

Kategoria 65-69:
2. Sylwester Żywotek (Łódź)

Kategoria 75-79:
3-4. Zdzisław Orzechowski (Łowicz)

TiR


IMP Niepełnosprawnych

11.12.2016
W dniu dzisiejszym zakończyły się w Gdańsku rozgrywane
w dn. 09-11.12.16 r. Indywidualne Mistrzostwa Polski.
Niepełnosprawnych.
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy
z Woj. Łódzkiego (zdobyli 4 złote, 1 srebrny i 4 brązowe
medale):

Gra Pojedyncza Kobiet - klasa 6-7:
1. Katarzyna Marszał (repr. IKS AWF Warszawa)

Gra Pojedyncza Mężczyzn - klasa 5:
2. Sławomir Przybysz (ZSN START w Skierniewicach)

Gra pojedyncza Mężczyzn - klasa 6:
1. Sławomir Brak (SSN START Łódź)

Gra Pojedyncza Mężczyzn - klasa 7:
3-4. Wojciech Wlazło (ZSN START w Skierniewicach)

Gra Pojedyncza Mężczyzn - klasa 10:
1. Igor Misztal (ZSN START
     w Skierniewicach)


Gra Podwójna Kobiet - klasa 6-10:
1. Katarzyna Marszał (repr. IKS AWF
    Warszawa) / Karolina Pęk (IKS
     JEZIORO Tarnobrzeg)

Gra Podwójna Mężczyzn - klasa 1-5:
3-4. Sławomir Przybysz (ZSN START w Skierniewicach)
       / Dariusz Rzewuski (SSON STAR Siedlce)

Gra Podwójna Mężczyzn - klasa 11:
3-4. Wiktor Kwiatkowski (SSN START Łódź)
       / Grzegorz Parol (KSN START Warszawa)

Gra Mieszana - klasa 6-10:
3-4. Katarzyna Marszał (repr. IKS AWF Warszawa)
       / Paweł Konstantyn (IKS AWF Warszawa)

TiR



Drużynowego Pucharu Woj.

09.12.2016
Wyniki I rundy Drużynowego Pucharu Woj. Łódzkiego


Komunikat nr 11/ŁOZTS/2016/2017

08.12.2016
W załączeniu komunikat na II WTK żaczek i żaków, który zostanie rozegrany w dn. 17.12.2016 r. w Łodzi. dn. 15.12.2016 r


II GPP juniorów

07.12.2016
W dniach 02-04.12.2016 r w Piątnicy odbył się II GPP
Juniorek i Juniorów. Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Juniorki:

3-4. Julia Ślązak
17. Agata Uchnast (obie MKS Jedynka Łódź)
20. Eliza Brzęczek
21-24. Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa 
           Maz.)

Juniorzy:
18. Jakub Gierach
25-32. Kuba Kwapiś (obaj MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Ponadto w turniejach eliminacyjnych grali: Wiktoria
Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.), Katarzyna 
Kuwerska, Magdalena Włodarczyk (obie ULKS
Moszczenica) i Martyna Madejska 
(KS Legion
Skierniewice) oraz Michał Stobiecki (MKS 
Jedynka Łódź)

TiR


Ogólnopolski Drużynowy Turniej Uczniowski

07.12.2016
W dn.03-04.12.16 r. w Łaziskach Górnych odbył się
Ogólnopolski Drużynowy Turniej Uczniowski.
Wyniki drużyn z Naszego województwa:

Żaczki:
3. GUKS Gorzkowice (Oliwia Zawada, Anna
    Czabańska, Julita Kurmanowska)

Żacy:

8. GUKS Gorzkowice (Adam Rzepecki, Hubert Jaros)

Młodziczki:

5. LTSR Buczek (Marta Holak, Zuzanna Niciak)

Młodzicy:

7. KS Energetyk Łódź (Michał Przybył, Maksymilian
    Zawiślak)

TiR


II GPP Kadetów

07.12.2016
W dn. 25-27.11.16 r. w Drzonkowie rozegrano II GPP Kadetek
i Kadetów. Wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki:
3-4. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka
        Rawa Maz.)

25-32. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
41-48. Magdalena Frontczak
49-56. Oliwia Kowalska (obie MKS Jedynka Łódź)
             Zuzanna Niciak (LTSR Buczek)

Kadeci:
9. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
49-56. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
57-64. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
 
Ponadto w turniejach eliminacyjnych wystąpili Marta Holak (LTSR Buczek) i Magdalena Chmielewska (PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.) oraz Patryk Bernacki i Maksymilian Zawiślak (obaj KS Energetyk Łódź)

TiR


IV Turniej TS im. Stanisława Frączyka

07.12.2016
W dniu 10.12 2016 r. (SOBOTA) w sali gimnastycznej 
44 Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi
ul. Wacława 22/24 
(wejście na salę gimnastyczną
od strony „Orlika” 
ul. Nieszawska.) odbędzie się
IV Turniej Tenisa Stołowego 
im. Stanisława Frączyka.

TiR

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Wisniewski Tomasz90
2Polański Jakub77
3Gierak Przemysław72
4Uzarczyk Michał60
5Gierach Jakub60
6Uzarczyk Witold54
7Kaczmarek Andrzej51
8Rybak Damian48
9Antczak Damian48
10Bobrowski Łukasz45

2 LIGA KOBIET
1Stachecka Paulina48
2Gierach Katarzyna45
3Caban Anna42
4Jagodzińska Klaudia39
5Brzęczek Eliza38
6Wosik Anna36
7Wróbel Wiktoria Weronika33
8Lewandowska Iwona33
9Kowalska Oliwia33
10Kuwerska Katarzyna33

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Nitek Jarosław87
2Piotrowski Tomasz87
3Orpel Krzysztof75
4Trzcinka Jarosław69
5Kierzek Kamil69
6Rejze Robert63
7Mazur Paweł57
8Jarmakowski Kamil54
9Grodek Ireneusz50
10Urbaniak Dawid48

3 LIGA KOBIET
1Szulc Agnieszka36
2Gapik Paulina35
3Frątczak Aneta33
4Pałaszewska Sylwia33
5Martyniak Zuzanna32
6Kurmanowska Julia29
7Frydrych Katarzyna27
8Zawada Oliwia27
9Dolot Maria17
10Gralewska Marcelina17

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Filipczak Jacek81
2Sarzała Mateusz75
3Wojewoda Wiktor69
4Juszko Andrzej63
5Wlazło Wojciech57
6Kuśmierski Jakub54
7Pychyński Sławomir51
8Makowski Maciej51
9Sobieszek Sławomir51
10Dybała Kacper48

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Drosiński Damian30
2Moska Patrycja30
3Radlińska Agnieszka28
4Kowalczyk Bartłomiej24
5Dziadak Oliwier21
6Perdaszek Maciej21
7Martyniak Wiktor19
8Kamiński Krzysztof17
9Wojciechowski Bogumił16
10Rek Andrzej15

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.