sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4 5  6  7 


Komunikat nr 9/ŁOZTS/2016/2017

11.11.2016
W załączeniu komunikat na II WTK juniorek i juniorów, który zostanie rozegrany w dn. 19.11.2016 r. w Moszczenicy. dn. 17.11.2016 r


Turniej Tenisa Stołowego

08.11.2016
Zapraszamy na I turniej GRAND PRIX ŁODZI amatorów i weteranów tenisa stołowego, który rozegrany zostanie w niedzielę 13 listopada 2016 r w ZSP nr 1 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14


I GPP Żaków

06.11.2016
W dn. 04-06.11.16 r. w Lidzbarku Warmińskim odbyło się
I GPP Żaczek i Żaków.

W turnieju żaczek zwyciężyła
Wiktoria Wróbel
(LTSR Buczek).

Na miejscu 9 turniej zakończyła Julia Skwarek
(GUKS Prosna Wieruszów).

Turniej żaków na miejscach 3-4 zakończył Marcel
Błaszczyk
 (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka).  

TiR


Komunikat nr 11/WGiD/2016/2017

04.11.2016
W załączeniu komunikaty na Drużynowy Puchar Polski Woj. Łódzkiego, zgłoszenia drużyn z imiennymi składami do w dn. 17.11.2016 r, losowanie dn. 19.11.2016 r.


Turniej Tenisa Stołowego

03.11.2016
Zapraszamy na VIII Memoriał Stanisława Dorynia w Tenisie Stołowym, które odbędą się dn. 12.11.2016 r w ZSP w Brzezinach, ul. Konstytucji 3 Maja pod nr 5


I GPP Seniorów

01.11.2016
W dniach 28-30.10.16 r. w Wieliczce rozegrano I GPP
Seniorek i Seniorów. Wyniki Naszych reprezentantów:

Seniorki:
5-6. Julia Ślązak
41-48. Agata Uchnast (obie MKS Jedynka Łódź)
57-64. Eliza Brzęczek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
Seniorzy:
49-56. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
            Tomasz Wiśniewski (IKS Start Zduńska Wola)

TiR


III GPP Niepełnosprawnych

01.11.2016
W dniach 28-30.10. w Gdańsku odbył się III GPP
Niepełnosprawnych. Oto wyniki zawodników z Naszego
województwa:

Klasa 4-5 Mężczyzn:
2. Sławomir Przybysz (ZSN START w Skierniewicach)

Klasa 6 Mężczyzn:
1. Sławomir Brak (SSN Start Łódź)

Klasa 10 Mężczyzn:
1. Igor Misztal (ZSN START w Skierniewicach)

Klasa 11 Mężczyzn:
3-4. Wiktor Kwiatkowski 
(SSN Start Łódź)

TiR


II WTK Młodzików

30.10.2016
W dn. 30.10.2016 r w Gorzkowicach rozegrano II WTK
Młodziczek i Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
2. Marta Holak (LTSR Buczek)
3. Kinga Więcławska (UMLKS Radomsko)
4. Klaudia Mituta (ULKS Kusy Łobudzice)

Młodzicy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)
3. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
4. Oliwier Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)

TiR

PS. W ząłaczeniu wyniki turnieju.


I WTK Zaków

29.10.2016
w dn. 29.10.2016 r w Moszczenicy odbył się I WTK Żaczek
i Żaków. Oto wyniki:

Zaczki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Jessica Kopeć (ULKS Szynczyce)
3. Anna Czabańska
4. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Żacy:
1. Adam Rzepecki (GUKS Gorzkowice)
2. Mateusz Paluch (ULKS Szynczyce)
3. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


II WTK Kadetów

29.10.2016
W dn. 29.10.2016 r w Moszczenicy rozegrano II WTK
Kadetek i Kadetów. Oto wyniki:

Kadetki:
1. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
2. Oliwia Kowalska (MKS Jedynka Łódź)
3. Martyna Skrzeczkowska (KS Legion Skierniewice)
4. Zuzanna Niciak (LTSR Buczek)

Kadeci:
1. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
2. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
3. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
4. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Kondolencje

25.10.2016
Magdalenie Szczerkowskiej i Sebastianowi
Szczerkowskiemu składamy wyrazy głębokiego
współczucia z powodu śmierci ojca
P. Jerzego Szczerkowskiego

Zarząd ŁOZTS




II GPP Wetranów

25.10.2016
W odbywającym się w dn. 22-23.10.16 r. w Białymstoku
II GPP Wetranów

Zdzisław Orzechowski (Łowicz)

zakończył turniej w kat. pow. 75 lat na miejscu drugim.


TiR


Komunikat nr 8/ŁOZTS/2016/2017

23.10.2016
W załączeniu komunikat na II WTK młodziczek i młodzików, który zostanie rozegrany w dn. 30.10.2016 r. w Gorzkowicach. dn.28.10.2016 r


Komunikat nr 7/ŁOZTS/2016/2017

23.10.2016
W załączeniu komunikaty na II WTK kadetek i kadetów oraz I WTK żaczek i żaków, które zostaną rozegrane w dn. 29.10.2016 r. w Moszczenicy. dn. 28.10.2016 r


Turniej Tenisa Stołowego

20.10.2016
Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym, które odbędą się dn. 30.10.2016 r w Hali Sportowej OSiR TATAR w Rawie Mazowieckiej

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Wisniewski Tomasz72
2Gierak Przemysław63
3Polański Jakub62
4Gierach Jakub51
5Rybak Damian42
6Antczak Damian42
7Kaczmarek Andrzej40
8Uzarczyk Michał39
9Gieraga Michał39
10Stopiński Paweł36

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna39
2Stachecka Paulina36
3Jagodzińska Klaudia36
4Wosik Anna36
5Gierach Katarzyna36
6Brzęczek Eliza30
7Kuwerska Katarzyna30
8Wróbel Wiktoria Weronika27
9Frączak-Wróbel Izabela27
10Włodarczyk Magdalena26

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz63
2Trzcinka Jarosław63
3Nitek Jarosław60
4Rejze Robert60
5Kierzek Kamil57
6Orpel Krzysztof54
7Mazur Paweł48
8Jarmakowski Kamil45
9Urbaniak Dawid42
10Papuga Dawid39

3 LIGA KOBIET
1Frydrych Katarzyna27
2Frątczak Aneta19
3Pałaszewska Sylwia18
4Martyniak Zuzanna14
5Kurmanowska Julia14
6Gapik Paulina12
7Zawada Oliwia11
8Szulc Agnieszka9
9Mituta Klaudia8
10Kuczerska Julia6

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Sarzała Mateusz66
2Filipczak Jacek66
3Wojewoda Wiktor60
4Juszko Andrzej51
5Sobieszek Sławomir45
6Kuśmierski Jakub42
7Wlazło Wojciech42
8Kozłowicz Tomasz40
9Cywiński Dariusz39
10Głuszczak Andrzej39

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Drosiński Damian21
2Moska Patrycja19
3Radlińska Agnieszka17
4Kamiński Krzysztof16
5Dziadak Oliwier13
6Rek Andrzej11
7Kozera Radosław11
8Kowalczyk Bartłomiej10
9Raszewski Przemysław10
10Perdaszek Maciej10

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.