sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2 3  4  5  6  7  8  9  10 


Trener

04.05.2017
Klub MLUKS Brzeziny poszukuje ambitnego trenera
tenisa stołowego do prowadzenia zajęć z dziećmi.
Kontakt pod nr tel. 503 103 543.


Komunikat nr 26/WRŁOZTS/2016/2017

04.05.2017
Terminy i wyniki meczów barażowych o awans do I-ej ligi _aktualizacja z dn. 14.05.2017 r.


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

04.05.2017
W dn. 27-30.04.2017 r odbyły się w Wałbrzychu Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów.
Wyniki naszych reprezentantów:
 
Juniorki ind:
9-12. Julia Ślązak
9-12. Agata Uchnast (obie MKS Jedynka Łódź)
17-24. Eliza Brzęczek
33-48. Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-64. Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica)
49-64. Karolina Dukowska (PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.)
Juniorzy ind:
17-24. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
33-48. Michał Szczepanek (UMKS Księżak Łowicz)
49-64. Michał Stobiecki (MKS Jedynka Łódź)
Juniorki gry deblowe:
5-8. J. Ślązak/A. Uchnast (obie MKS Jedynka Łódź)
9-16. K. Gierach/E. Brzęczek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
17-32. K. Kuwerska/Marika Baczyńska (ULKS Moszczenica/ULKS Barcin)
Juniorzy gry deblowe:
9-16. J. Gierach/Jakub Miszkurka (MLUKS Dwójka Rawa Maz./SCKiS Hals Warszawa)
17-32. M. Stobiecki/Michał Majcher (MKS Jedynka Łódź/KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów)
Wyniki gier mieszanych:
3-4. J. Ślązak/Kamil Nalepa (MKS Jedynka Łódź/ZKS Drzonków)
5-8. A. Uchnast/Daniel Lis (MKS Jedynka Łódź/UKS Olesno)
17-32. K. Gierach/Wojciech Chrząszcz (MLUKS Dwójka Rawa Maz./MLKS Ostródzianka Ostróda)
33-64. E. Brzęczek/J. Gierach (oboje MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
33-64. K. Kuwerska/Mateusz Baranowski (ULKS Moszczenica/MKS Lewart AGS Lubartów)
33-64. Julia Jackowska/M. Stobiecki (ULKS Barcin/MKS Jedynka Łódź)


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

04.05.2017
W dn. 27-30.04.2017 r odbyły się w Wałbrzychu Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów, wyniki naszych drużyn.
Juniorki:
2. MKS JEDYNKA ŁÓDŹ (Julia Ślązak, Agata Uchnast)
9-16. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (Katarzyna Gierach, Eliza Brzęczek)
17-24. ULKS Moszczenica (Magdalena Włodarczyk, Karina Kuwerska)
Juniorzy:
25-32. UMKS Księżak Łowicz (Michał Szczepanek, Szymon Sierota, Wiktor Gładki)


Turniej Tenisa Stołowego

24.04.2017
Turnieju im. Andrzeja Grubby, odbędzie się w Rawie Mazowieckiej,dn. 26.04.2017 r o godz. 9.30, na  Hali OSiR ul. Tatar. Drużyny 3-osobowe. Szczegółowe informacje w załączniku i na stronie PZTS.


GPP Zaków

23.04.2017
Wiktoria Wróbel zwyciężyła w GPP Żaczek
Marcel Błaszczyk - drugie miejsce w kat. Żaków


W dn. 21-23.04. 17 r. w Kwidzyniu odbył się
III GPP Żaczek i Żaków:

Nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:

Żaczki:
1. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
21-24. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
33-40. Oliwia Zawada
41-48. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Żacy:
2. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
49-56. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
57-64. Mateusz Paluch (ULKS Szynczyce)

TiR


MWŁ Kadetów

22.04.2017
W dniu 22.04.2017 r w Skierniewicach odbyły się 
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Kadetek i Kadetów:

Gra pojedyncza kadetek:
1. Oliwia Kowalska (MKS Jedynka Łódź)
2. Magdalena Chmielewska (PIKTS WOBISTAL Piotr. Tr.)
3-4. Martyna Skrzeczkowska
       Natalia Wieczorek (obie KS Legion Skierniewice)
Gra pojedyncza kadetów:
1. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
3-4. Patryk Bernacki
       Maciej Jaśkiewicz (obaj KS Energetyk Łódź)
Gra podwójna kadetek:
1. M. Chmielewska / O. Kowalska
2. M. Skrzeczkowska / N. Wieczorek
3-4. Julia Bachura (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
       / Patrycja Ciupińska (MKS Jedynka Łódź)
       Wiktoria Paluch (ULKS Szynczyce) / Weronika
       Zarębska (UMLKS Radomsko)

Gra podwójna kadetów:
1. P. Bernacki / M. Jaśkiewicz
2. M. Guzek / K. Kwapiś
3-4. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź) / Paweł
       Nowacki (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)

       Michał Nowak / Miłosz Polak (obaj ULKS
       Moszczenica)

Gra mieszana:
1. O. Kowalska / A. Frontczak
2. J. Bachura / K. Kwapiś
3-4. M. Chmielewska / P. Bernacki
       M. Skrzeczkowska / Wiktor Mirkowski (LKS Biała
       Rawska)
Gra drużynowa kadetek:
1. KS Legion Skierniewice (M. Skrzczkowska,
     N. Wieczorek)

2. MKS Jedynka Łódź (P. Ciupińska, O. Kowalska)
Gra drużynowa kadetów:
1. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (K. Kwapiś,
    P. Nowacki, Tomasz Winiarski
)
2. KS Energetyk Łódź (P. Bernacki, M. Jaśkiewicz)
3-4. GUKS Gorzkowice (Kacper Iznerowicz, Jakub
       Zochniak)
       MKS Jedynka Łódź (A. Frontczak, Krzysztof Szulc
)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Turniej Tenisa Stołowego

18.04.2017

Zapraszamy na 5 turniej XV edycji GRAND PRIX ŁODZI amatorów i weteranów tenisa stołowego, który odbędzie się w 23 kwietnia 2017 w ZSO nr 1 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14.



Komunikat nr 19/ŁOZTS/2016/2017

12.04.2017
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego kadetek i kadetów, który zostanie rozegrany w dn. 22.04.2017 r w Skierniewicach, dn. 20.04.2017 r


MWŁ Młodzików i Juniorów

09.04.2017
W dn. 8-9.04.2017 r zakończyły się Mistrzostwa
Województwa Łódzkiego w kat. Młodziczek/-ów
i Juniorek/-ów, które zostały rozegrane w Łodzi.

Gra pojedyncza młodziczek:
1. Wiktoria Wróbel
2. Zuzanna Niciak (obie LTSR Buczek)
3-4. Magdalena Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
        Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
Gra pojedyncza młodzików:
1. Maksymilian Zawiślak (KS Energetyk Łódź)
2. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)
3-4. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
        Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
Gra podwójna młodziczek:
1. W. Wróbel / W. Wrzosek
2. Marta Holak (LTSR Buczek) / Z. Niciak
3-4. M. Frontczak / Julia Skwarek (GUKS Prosna
        Wieruszów)
        Julita Kurmanowska / Oliwia Zawada (obie GUKS
        Gorzkowice)
Gra podwójna młodzików:
1. M. Przybył / M. Zawiślak
2. Mateusz Dąbrowski (ULKS Moszczenica) / K. Dybała
3-4. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
        / M. Błaszczyk
        Oliwier Dziadak / Norbert Pęcherczyk (obaj STS SDK
         MOS Pong Wieluń)
Gra drużynowa młodziczek:
1. LTSR Buczek (M. Holak, Z. Niciak, W. Wróbel)
2. GUKS Prosna Wieruszów (Natalia Rabiega, J. Skwarek)
3-4. GUKS Gorzkowice (J. Kurmanowska, O. Zawada)
        ULKS Kusy Łobudzice (Paulina Gapik, Zuzanna
        Martyniak, Klaudia Mituta)
Gra drużynowa młodzików:
1. ULKS Moszczenica (M. Dąbrowski, K. Dybała)
2. KS Energetyk Łódź (M. Przybył, M. Zawiślak)
3-4. MKS Jedynka Łódź (Krzysztof Kamiński, Olivier
        Grabowicz)
        MLUKS Dwójka Rawa Maz. (B. Błaszczyk,
        M. Błaszczyk)
Gra pojedyncza juniorek:
1. Julia Ślązak
2. Agata Uchnast (obie MKS Jedynka Łódź)
3-4. Eliza Brzęczek
        Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
Gra pojedyncza juniorów:
1. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Michał Oracz (LTSR Buczek)
3-4. Mateusz Grzelak (IKS Start Zduńska Wola)
        Michał Stobiecki (MKS Jedynka Łódź)
Gra podwójna juniorek:
1. J. Ślązak / A. Uchnast
2. E. Brzęczek / k. Gierach
3-4. Karolina Dukowska (PIKTS WOBISTAL Piotr. Tr.)
        / Patrycja Moska (GUKS Prosna Wieruszów)
        Karina Kuwerska / Magdalena Włodarczyk (obie
        ULKS Moszczenica)
Gra podwójna juniorów:
1. J. Gierach / Michał Szczepanek (UMKS Księżąk Łowicz)
2. M. Oracz / M. Stobiecki
3-4. M. Grzelak / Mateusz Zrobczyński (IKS Start Zduńska
        Wola)
        Filip Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) / Szymon
        Sierota (UMKS Księżak Łowicz)
Gra mieszana:
1. K. Gierach / M. Szczepanek
2. E. Brzęczek / J. Gierach
3-4. K. Kuwerska / M. Oracz
        M. Włodarczyk / M. Stobiecki
Gra drużynowa juniorerk:
1. MKS Jedynka Łódź (J. Ślązak, A. Uchnast)
2. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (E. Brzęczek / K. Gierach)
3. ULKS Moszczenica (K. Kuwerska, M. Włodarczyk)
4. UMLKS Radomsko (Aleksandra Barańska, Agnieszka
     Kanafa, Dominika Pluta)
Gra drużynowa juniorów:
1. UMKS Księżak Łowicz (Wiktor Gładki, Sz. Sierota,
     M. Szczepanek)
2. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (J. Gierach, F. Kwapiś,
     Piotr Matysiak)
3. MKS Jedynka Łódź (Piotr Kalinowski, Marcel Kołdrzak,
     M. Stobiecki)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Badania lekarskie zawodników do lat 23

05.04.2017
W załączeniu badania lekarskie zawodników do lat 23
Stan na dn. 08.04.17 r.

Przewodniczący Kolegium Sędziów ŁOZTS

Tomasz Ruszkiewicz 


Wyniki III GPP Kadetek i Kadetów

03.04.2017
W dn. 31.03-02.04.17 r. w Luboniu rozegrano III GPP Kadetek
i Kadetów. Wyniki Naszych reprezentantów:
Kadetki:
3-4. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka
        Rawa Maz.)

11. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
33-40. Zuzanna Niciak (LTSR Buczek)
49-56. Magdalena Frontczak
49-56. Oliwia Kowalska (obie MKS Jedynka Łódź)           
Kadeci:
3-4. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
33-40. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
49-56. Patryk Bernacki
57-64. Maciej Jaśkiewicz (obaj KS Energetyk Łódź)

Ponadto w turniejach eliminacyjnych wystąpili Marta Holak (LTSR Buczek), Magdalena Chmielewska (PIKTS Wobistal Piotrków Tryb.), Natalia Wieczorek (KS Legion Skierniewice) oraz Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź), Michał Przybył i Maksymilian Zawiślak (obaj KS Energetyk Łódź)


Komunikat nr 18/ŁOZTS/2016/2017

02.04.2017
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego juniorek, juniorów oraz młodziczek i młodzików, który zostanie rozegrany w dn. 8-9.04.2017 r w Łodzi, dn. 7.04.2017 r


Komunikat nr 23/WR/2016/2017

30.03.2017
Wyniki Finałów Drużynowego Pucharu Polski Woj. Łódzkiego Kobiet i Mężczyzn sezonu 2016/2017


Badania lekarskie zawodników do lat 23

21.03.2017
W załączeniu badania lekarskie zawodników do lat 23
Stan na dn. 26.03.17 r.

Przewodniczący Kolegium Sędziów ŁOZTS

Tomasz Ruszkiewicz 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Wisniewski Tomasz90
2Polański Jakub77
3Gierak Przemysław72
4Uzarczyk Michał60
5Gierach Jakub60
6Uzarczyk Witold54
7Kaczmarek Andrzej51
8Rybak Damian48
9Antczak Damian48
10Bobrowski Łukasz45

2 LIGA KOBIET
1Stachecka Paulina48
2Gierach Katarzyna45
3Caban Anna42
4Jagodzińska Klaudia39
5Brzęczek Eliza38
6Wosik Anna36
7Wróbel Wiktoria Weronika33
8Lewandowska Iwona33
9Kowalska Oliwia33
10Kuwerska Katarzyna33

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Nitek Jarosław87
2Piotrowski Tomasz87
3Orpel Krzysztof75
4Trzcinka Jarosław69
5Kierzek Kamil69
6Rejze Robert63
7Mazur Paweł57
8Jarmakowski Kamil54
9Grodek Ireneusz50
10Urbaniak Dawid48

3 LIGA KOBIET
1Szulc Agnieszka36
2Gapik Paulina35
3Frątczak Aneta33
4Pałaszewska Sylwia33
5Martyniak Zuzanna32
6Kurmanowska Julia29
7Frydrych Katarzyna27
8Zawada Oliwia27
9Dolot Maria17
10Gralewska Marcelina17

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Filipczak Jacek81
2Sarzała Mateusz75
3Wojewoda Wiktor69
4Juszko Andrzej63
5Wlazło Wojciech57
6Kuśmierski Jakub54
7Pychyński Sławomir51
8Makowski Maciej51
9Sobieszek Sławomir51
10Dybała Kacper48

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Drosiński Damian30
2Moska Patrycja30
3Radlińska Agnieszka28
4Kowalczyk Bartłomiej24
5Dziadak Oliwier21
6Perdaszek Maciej21
7Martyniak Wiktor19
8Kamiński Krzysztof17
9Wojciechowski Bogumił16
10Rek Andrzej15

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.