sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4  5  6 7 


XXVI Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty

13.09.2016
W załączeniu Komunikat, Regulamin
i Program gier XXVI Mistrzostw Polski
Nauczycieli i Pracowników Oświaty, które
odbędą się w dn. 07-09.10.16 r. w Łódzi.

Kontakt do organizatora:
Beata Świderska
503-655-571
betinadospial@o2.pl 

 


Paraolimpiada w Rio

13.09.2016
Patryk Chojnowski nie obronił tytułu mistrza paraolimpijskiego z Londynu i w Rio de Janeiro musiał zadowolić się srebrnym medalem. Wychowanek trenera Longina Wróbla nie wytrzymał presji i po dramatycznym meczu przegrał w finale z Chińczykiem Ge Yangiem 3:2. W decydującym secie, rozstawiony z pierwszym numerem Patryk, miał dwie piłki meczowe (11:10 oraz 13:12) jednak zabrakło mu trochę szczęścia.


Komunikat nr 8/WGiD/2016/2017

11.09.2016
Terminarze ligowe: II LK, II LM, III LM, IV LM


I WTK Juniorów

11.09.2016
W dniu 11.09.2016 r w Rawie Mazowieckiej rozegrano
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów.
Oto wyniki:
Juniorki:
1. Eliza Brzęczek
2. Wiktoria Wrzosek
3. Katarzyna Gierach (wszystkie MLUKS Dwójka
    Rawa Mazowiecka)
4. Oliwia Kowalska (MKS Jedynka Łódź)
Juniorzy:
1. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Michał Oracz (LTSR Buczek)
3. Michał Stobiecki (MKS Jedynka Łódź)
4. Maciej Jaśkiewicz (KS Energetyk Łódź)

TiR


I WTK Kadetów

10.09.2016
W dniu 10.09.2016 r w Moszczenicy rozegrano
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów.
Oto wyniki:
Kadetki:
1. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
2. Martyna Skrzeczkowska (KS Legion Skierniewice)
3. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
4. Marta Holak (LTSR Buczek)
Kadeci:
1. Maciej Jaśkiewicz (KS Energetyk Łódź)
2. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)
3. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
4. Patryk Bernacki (KS Energetyk Łódź)

TiR



Komunikat nr 9/WGiD/2016/2017

09.09.2016
Listy rankingowe na I rundę sezonu 2016/2017


Terminarze Ligowe

09.09.2016
Terminarze ligowe III LK oraz V LM z dn. 21.09.2016 r


Komunikat nr 4/ŁOZTS/2016/2017

06.09.2016
W załączeniu komunikat na WTK juniorek i juniorów, który zostanie rozegrany w dn. 11.09.2016 r. w Rawie Mazowieckiej, z dn. 9.09.2016 r.


Komunikat nr 3/ŁOZTS/2016/2017

04.09.2016
W załączeniu komunikat na I WTK kadetek i kadetów, który zostanie rozegrany w dn. 10.09.2016 r. w Moszczenicy, z dn. 9.09.2016 r.


I WTK Młodzików

04.09.2016
W dniu 4.09.2016 r rozegrano I Wojewódzki Turniej
Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików w Moszczenicy.
Oto wyniki:
Młodziczki:
1. Magda Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
2. Marta Holak (LTSR Buczek)
3. Kinga Więcławska (UMLKS Radomsko)
4. Monika Jacczyk (UKS Maków)
Młodzicy:
1. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
2. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)
4. Maksymilian Zawiślak (KS Energetyk Łódź)

TiR


Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze ŁOZTS

31.08.2016
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze 
Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa
Stołowego odbędzie się w dn. 15.09.16r.
(czwartek) o godz. 17.00. - I termin,
o godz. 17.30. - II termin. Zebranie
odbędzie się w Obiekcie hotelowym "Tatar"
przy ul. Katowickiej 20 D (sala
konferencyjna) w Rawie Mazowieckiej.

W załączeniu dokument z podziałem
mandatów. Delegatów na Zebranie należy
podać w nieprzekraczalnym terminie do
dn. 12 września 2016r.
na adres email:
lodzki@pzts.pl


za Zarząd ŁOZTS
Tomasz Ruszkiewicz


Badania lekarskie zawodników do lat 23

25.08.2016
W załączeniu badania lekarskie zawodników do lat 23

Stan na dn. 02.09.16 r. - uzupełnione o aktualne
licencje okresowe na sezon 2016/17.



Przewodniczący Kolegium Sędziów ŁOZTS
Tomasz Ruszkiewicz


II Edycja Programu "Klub"

23.08.2016
Druga edycja Programu "Klub". Więcej informacji
na stronie Polskiego Związku Tenisa Stołowego. 


https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan
/sport-powszechny/2016-ro/1869,Ogloszenie-programu
-KLUB-II-nabor-wnioskow-w-2016-r.html


Komunikat nr 2/ŁOZTS/2016/2017

22.08.2016
W załączeniu komunikat na I WTK młodziczek i młodzików, który zostanie rozegrany w dn. 4.09.2016 r. w Moszczenicy, z dn. 3.09.2016 r.


Komunikat nr 1/ŁOZTS/2016/2017

22.08.2016
W załączeniu komunikaty na MTK młodzików, kadetów, juniorów, który zostanie rozegrany w dn. 3.09.2016 r. w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy.

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Wisniewski Tomasz72
2Gierak Przemysław63
3Polański Jakub62
4Gierach Jakub51
5Rybak Damian42
6Antczak Damian42
7Kaczmarek Andrzej40
8Uzarczyk Michał39
9Gieraga Michał39
10Stopiński Paweł36

2 LIGA KOBIET
1Caban Anna39
2Stachecka Paulina36
3Jagodzińska Klaudia36
4Wosik Anna36
5Gierach Katarzyna36
6Brzęczek Eliza30
7Kuwerska Katarzyna30
8Wróbel Wiktoria Weronika27
9Frączak-Wróbel Izabela27
10Włodarczyk Magdalena26

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Piotrowski Tomasz63
2Trzcinka Jarosław63
3Nitek Jarosław60
4Rejze Robert60
5Kierzek Kamil57
6Orpel Krzysztof54
7Mazur Paweł48
8Jarmakowski Kamil45
9Urbaniak Dawid42
10Papuga Dawid39

3 LIGA KOBIET
1Frydrych Katarzyna27
2Frątczak Aneta19
3Pałaszewska Sylwia18
4Martyniak Zuzanna14
5Kurmanowska Julia14
6Gapik Paulina12
7Zawada Oliwia11
8Szulc Agnieszka9
9Mituta Klaudia8
10Kuczerska Julia6

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Sarzała Mateusz66
2Filipczak Jacek66
3Wojewoda Wiktor60
4Juszko Andrzej51
5Sobieszek Sławomir45
6Kuśmierski Jakub42
7Wlazło Wojciech42
8Kozłowicz Tomasz40
9Cywiński Dariusz39
10Głuszczak Andrzej39

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Drosiński Damian21
2Moska Patrycja19
3Radlińska Agnieszka17
4Kamiński Krzysztof16
5Dziadak Oliwier13
6Rek Andrzej11
7Kozera Radosław11
8Kowalczyk Bartłomiej10
9Raszewski Przemysław10
10Perdaszek Maciej10

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.