sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4  5  6 7  8  9 


I WTK Zaków

29.10.2016
w dn. 29.10.2016 r w Moszczenicy odbył się I WTK Żaczek
i Żaków. Oto wyniki:

Zaczki:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Jessica Kopeć (ULKS Szynczyce)
3. Anna Czabańska
4. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Żacy:
1. Adam Rzepecki (GUKS Gorzkowice)
2. Mateusz Paluch (ULKS Szynczyce)
3. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)
4. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


II WTK Kadetów

29.10.2016
W dn. 29.10.2016 r w Moszczenicy rozegrano II WTK
Kadetek i Kadetów. Oto wyniki:

Kadetki:
1. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
2. Oliwia Kowalska (MKS Jedynka Łódź)
3. Martyna Skrzeczkowska (KS Legion Skierniewice)
4. Zuzanna Niciak (LTSR Buczek)

Kadeci:
1. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
2. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
3. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
4. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Kondolencje

25.10.2016
Magdalenie Szczerkowskiej i Sebastianowi
Szczerkowskiemu składamy wyrazy głębokiego
współczucia z powodu śmierci ojca
P. Jerzego Szczerkowskiego

Zarząd ŁOZTS




II GPP Wetranów

25.10.2016
W odbywającym się w dn. 22-23.10.16 r. w Białymstoku
II GPP Wetranów

Zdzisław Orzechowski (Łowicz)

zakończył turniej w kat. pow. 75 lat na miejscu drugim.


TiR


Komunikat nr 8/ŁOZTS/2016/2017

23.10.2016
W załączeniu komunikat na II WTK młodziczek i młodzików, który zostanie rozegrany w dn. 30.10.2016 r. w Gorzkowicach. dn.28.10.2016 r


Komunikat nr 7/ŁOZTS/2016/2017

23.10.2016
W załączeniu komunikaty na II WTK kadetek i kadetów oraz I WTK żaczek i żaków, które zostaną rozegrane w dn. 29.10.2016 r. w Moszczenicy. dn. 28.10.2016 r


Turniej Tenisa Stołowego

20.10.2016
Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w Tenisie Stołowym, które odbędą się dn. 30.10.2016 r w Hali Sportowej OSiR TATAR w Rawie Mazowieckiej


Komunikat nr 6/ŁOZTS/2016/2017

17.10.2016
W załączeniu komunikat na II MTK młodzików/kadetów/juniorów, który zostanie rozegrany w dn. 23.10.2016 r. w Łodzi i Gorzkowicach


I GPP Kadetów

16.10.2016
W dn. 30.09.-02.10. w Krakowie rozegrano I GPP Kadetek
i Kadetów. Wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki:
11. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
25-32. Wiktoria Wróbel (LTSR Buczek)
49-56. Magdalena Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
             Martyna Skrzeczkowska (KS Legion Skierniewice)

Kadeci:
13. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
25-32. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)
49-56. Maciej Jaśkiewicz (KS Energetyk Łódź)
57-64. Kacper Dybała (ULKS Moszczenica)
             Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)

Ponadto w turniejach eliminacyjnych wystąpili Magdalena
Chmielewska (PIKTS WOBISTAL Piotr. Tr.), Marta Holak,
Zuzanna Niciak (obie LTSR Buczek) oraz Wojciech Łoś
i Wiktor Mirkowski (obaj LKS Biała Rawska)

TiR


Mini Olimpic Games

16.10.2016
W dniach 15-16.10.2016 r w Łaziskach Górnych odbył się
Finał Mini Olimpic Games.
Wyniki Naszych reprezentantów:

Dziewczęta:
10. Magdalena Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

Chłopcy:
33-40. Mateusz Dąbrowski
             Kacper Dybała (obaj ULKS Moszczenica)
41-48. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)

TiR


I GPP Juniorów

16.10.2016
W dniach 14-16.10.2016 r w Jarosławiu odbył się I GPP
Juniorek i Juniorów. Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Juniorki:
3-4. Julia Ślązak
21-24. Agata Uchnast (obie MKS Jedynka Łódź)
25-32. Eliza Brzęczek
33-40. Katarzyna Gierach (obie MLUKS Dwójka Rawa
             Maz.)
             Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)
             Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Juniorzy:
21-24. Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
25-32. Michał Oracz (LTSR Buczek)
49-56. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Ponadto w turniejach eliminacyjnych grali: Katarzyna 
Kuwerska (ULKS Moszczenica) i Martyna Madejska 
(KS Legion Skierniewice) oraz Michał Stobiecki (MKS
Jedynka Łódź)

TiR


Pożegnanie

13.10.2016
Z głebokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12.10.2016
w wieku 58 lat zmarł Jerzy Kaczyński, zawodnik
Unii Skierniewice, UKS Łyszkowice i Macovii Maków,
trener KS Legion Skierniewice i wieloletni sędzia tenisa
stołowego. Pogrzeb odbędzie się 15.10.2016 o godz. 10
w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ulicy Strobowskiej
w Skierniewicach.
 
Rodzinie składamy wyrazy współczucia
 
Zarząd ŁOZTS


Odznaczenie Państwowe

06.10.2016
W dniu 5.10.2016 r w Pałacu Prezydenckim
Prezydent Andrzej Duda przyznał odznaczenia
państwowe.


M.in. dla reprezentantów Polski w tenisie stołowym
na Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro,
wręczone zostały następującym osobom:


za osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski
na arenie międzynarodowej


ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
Katarzyna MARSZAŁ

Gratulujemy!


Badania lekarskie zawodników do lat 23

26.09.2016
W załączeniu badania lekarskie zawodników do lat 23

Stan na dn. 01.10.16 r.


Przewodniczący Kolegium Sędziów ŁOZTS
Tomasz Ruszkiewicz 


I GPP Niepełnosprawnych

25.09.2016
W dniach 23-25.09.2016 r zakończyło się w Gdańsku I GPP
Niepełnosprawnych: Oto wyniki:

Klasa 4-5 Mężczyzn:
3. Sławomir Przybysz (ZSN Start w Skierniewicach)

Klasa 6 Mężczyzn:
1. Sławomir Brak (SSN Start Łódź)

Klasa 7 Mężczyzn:
3-4. Wojciech Wlazło (ZSN Start w Skierniewicach)

Klasa 10 Mężczyzn:
1. Igor Misztal (ZSN Start w Skierniewicach)
3-4. Damian Winnicki (ZSN Start w Skierniewicach)

Klasa 11 Mężczyzn:
3-4. Wiktor Kwiatkowski (SSN Start Łódź)

TiR

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Wisniewski Tomasz90
2Polański Jakub77
3Gierak Przemysław72
4Uzarczyk Michał60
5Gierach Jakub60
6Uzarczyk Witold54
7Kaczmarek Andrzej51
8Rybak Damian48
9Antczak Damian48
10Bobrowski Łukasz45

2 LIGA KOBIET
1Stachecka Paulina48
2Gierach Katarzyna45
3Caban Anna42
4Jagodzińska Klaudia39
5Brzęczek Eliza38
6Wosik Anna36
7Wróbel Wiktoria Weronika33
8Lewandowska Iwona33
9Kowalska Oliwia33
10Kuwerska Katarzyna33

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Nitek Jarosław87
2Piotrowski Tomasz87
3Orpel Krzysztof75
4Trzcinka Jarosław69
5Kierzek Kamil69
6Rejze Robert63
7Mazur Paweł57
8Jarmakowski Kamil54
9Grodek Ireneusz50
10Urbaniak Dawid48

3 LIGA KOBIET
1Frydrych Katarzyna27
2Frątczak Aneta25
3Pałaszewska Sylwia24
4Martyniak Zuzanna19
5Gapik Paulina19
6Kurmanowska Julia19
7Szulc Agnieszka18
8Zawada Oliwia16
9Gralewska Marcelina10
10Dolot Maria9

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Filipczak Jacek81
2Sarzała Mateusz75
3Wojewoda Wiktor69
4Juszko Andrzej63
5Wlazło Wojciech57
6Kuśmierski Jakub54
7Pychyński Sławomir51
8Makowski Maciej51
9Sobieszek Sławomir51
10Dybała Kacper48

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Drosiński Damian30
2Moska Patrycja30
3Radlińska Agnieszka28
4Kowalczyk Bartłomiej24
5Dziadak Oliwier21
6Perdaszek Maciej21
7Martyniak Wiktor19
8Kamiński Krzysztof17
9Wojciechowski Bogumił16
10Rek Andrzej15

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.