sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3  4  5  6  7  8 9 


I WTK Młodzików

08.09.2018
W dniu 8.09.2018 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się 
I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek 
Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
2. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Laura Wille (KTS Sieradz)
4. Zuzanna Wieczorek (ULKS Moszczenica)

Młodzicy:
1. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
2. Juliusz Wille
3. Aleks Pakuła (obaj KTS Sieradz)
4. Adam Rzepecki (GUKS Gorzkowice)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Komunikat nr 5/ŁOZTS/2018/2019

04.09.2018
W załączeniu komunikaty na I WTK seniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 16.09.2018 r. w Moszczenicy. z dn. 14.09.2018 r.. 


Komunikat nr 4/ŁOZTS/2018/2019

04.09.2018
W załączeniu komunikaty na I WTK kadetek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 15.09.2018 r. w Moszczenicy. z dn. 13.09.2018 r.. 


Komunikat nr 3/ŁOZTS/2018/2019

04.09.2018
W załączeniu komunikaty na I WTK juniorek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 9.09.2018 r. w Rawie Mazowieckiej. z dn. 7.09.2018 r.. 


Komunikat nr 2/ŁOZTS/2018/2019

04.09.2018
W załączeniu komunikaty na I WTK młodziczek/ów, który zostanie rozegrany w dn. 8.09.2018 r. w Rawie Mazowieckiej. z dn. 7.09.2018 r.. 


Komunikat nr 10/WR/2018/2019

31.08.2018
Wstępne terminarze ligowe na IV i V LM, zmiany do 9.09.2018 r. z dn. 10.09.2018 r.


Komunikat nr 9/WR/2018/2019

27.08.2018
Drużyny IV i V LM uprawnione i zgłoszone do udziału w rozgrywkach ligowych w sezonie 2018/2019, z dn. 1.09.2018 r 


Komunikat nr 1/ŁOZTS/2018/2019

26.08.2018
W załączeniu komunikaty na I MTK młodzików/czek, kadetów/tek, juniorów/rek, który zostanie rozegrany w dn. 2.09.2018 r. w Łodzi i Gorzkowicach. 


Komunikat nr 8/WR/2018/2019

22.08.2018
Wstępne terminarze ligowe na II LK, II i III LM, zmiany do 9.09.2018 r. z dn. 10.09.2018 r.


Komunikat nr 7/WR/2018/2019

20.08.2018
Wyniki losowania numerów drużyn do II i III ligi


Obóz Sportowy w Rawie Mazowieckiej

08.08.2018
Witam. MLUKS "Dwójka" Rawa Maz. informuje, iż w dniach 17.08-27.08.2018r odbędzie się obóz sportowy w Rawie Mazowieckiej. W obozie będą uczestniczyli zawodnicy Spójnia Warszawa,  HALS Warszawa, LEWART Lubartów, ULKS  Moszczenica, MLUKS "Dwójka". Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w obozie . Koszt os/doby 99,00zł.
Kontakt 663754373



Pożegnanie

04.08.2018
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 sierpnia
w wieku 86 lat zmarł Ryszard Koziarski.

Trener, działacz i sędzia tenisa stołowego.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kaplicy cmentarnej
p.w. Wszystkich Świętych przy ul. Strobowskiej 19 
w Skierniewicach w dn. 06.08.18 r. o godz. 10.00.

Śp. pochowany zostanie na cmentarzu Św. Józefa 
w Skierniewicach.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia
Zarząd ŁOZTS



Komunikat nr 6/WR/2018/2019

01.08.2018
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach V ligi mężczyzn do dnia 28.08.2018 r.. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  


Komunikat nr 5/WR/2018/2019

01.08.2018
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach IV ligi mężczyzn do dnia 28.08.2018 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  


Komunikat nr 4/WR/2018/2019

01.08.2018
Potwierdzenie udziału w rozgrywkach III ligi mężczyzn do dnia 15.08.2018 r. na adres e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl  

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Nadolski Łukasz84
2Brodzki Maciej78
3Włodyka Paweł75
4Fareitarau Dzmitry72
5Polański Jakub66
6Karmoliński Maciej62
7Makowski Tomasz60
8Kwapiś Kuba53
9Gierach Jakub51
10Uzarczyk Witold51

2 LIGA KOBIET
1Włodarczyk Magdalena57
2Ledzion Katarzyna54
3Kuwerska Katarzyna48
4Zawiasa Oliwia42
5Holak Marta39
6Caban Anna39
7Kuwerska Karina38
8Frontczak Magda37
9Chmielewska Magda34
10Zawada Oliwia34

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Robak Jacek75
2Mazur Paweł66
3Kowalski Mateusz66
4Winnicki Damian66
5Jarmakowski Kamil63
6Kierzek Kamil60
7Placek Krzysztof60
8Krych Krzysztof57
9Maczużak Bartłomiej57
10Frątczak Arkadiusz56

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub87
2Krupa Jacek81
3Zawiślak Hubert81
4Szulc Krzysztof76
5Frontczak Artur69
6Kuśmierski Jakub66
7Makowski Maciej63
8Mazur Mariusz63
9Zawada Kamil63
10Zawiślak Maksymilian60

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Piotrowski Tomasz30
2Orpel Krzysztof29
3Ciszewski Arkadiusz23
4Grzelak Mateusz21
5Siewierski Marek21
6Czajkowski Piotr20
7Kozłowicz Tomasz20
8Dziadak Oliwier15
9Michniewicz Michał14
10Oset Marcin14

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Głowacki Karol11
2Winkler Mateusz8
3Czapla Mateusz7
4Grzelak_2 Marcin7
5Tatara Artur5
6Sztyler Jakub5
7Witaszczyk Bartłomiej4
8Marchlewski Maksymilian4
9Szwedzik_2 Jakub2
10Sokalska Julia1

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.