sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1  2  3 4  5  6  7  8  9 


III WTK Kadetów + Mistrz. Młodzieżowców

03.03.2019
W dniu 3.03.2019 r. w Łodzi odbył się III WTK Kadetek 
i Kadetów oraz Mistrzostwa Młodzieżowców.
Poniżej wyniki:

III WTK kadetów/ek
1. Błaszczyk Marcel MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
2. Dąbrowski Mateusz
3. Lipa Oskar
4. Latocha Kacper ( wszyscy ULKS Moszczenica)
 
1. Frontczak Magda
2. Holak Marta ( obie MKS Jedynka Łódź )
3. Skwarek Julia GUKS Prosna Wieruszów
4. Kurmanowska Julita GUKS Gorzkowice
 
Młodzieżówki
1. Gierach Katarzyna
2. Brzęczek Eliza ( obie MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka )
3. Pabich Joanna IKS Start Zduńska Wola oraz awans na MP
 
Młodzieżowcy
1. Gierach Jakub
2. Polański Jakub ( oboje MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka )
3. Ryś Paweł ULKS Moszczenica
3. Martyniak Wiktor ULKS Kusy Łobudzice
 
Awans na MP młodzieżowców
1. Ryś Paweł ULKS Moszczenica
2. Gutkowski Piotr IKS Start Zduńska Wola

TiR


Komunikat nr 15/WR/2018/2019(DPPWŁ)

03.03.2019
Terminarz Woj. Drużynowego Pucharu Polski, finały Kobiet i Mężczyzn z dn.  6.03.2019 r. 


Wyniki III GPP Młodziczek i Młodzików

25.02.2019
W dniach 22-24.02.2019 r. w Kwidzynie odbył się
III Grand Prix Młodziczek i Młodzików. Oto wyniki naszych reprezentantów:

Młodziczki:
17. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
41-48. Laura Wille (KTS Sieradz)
49-56. Marta Wolska (ULKS Moszczenica)

Młodzicy:
3-4. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 
25-32. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
41-48. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
49-56. Bartosz Adamiak (GLKS Burza Pawlikowice)

W eliminacjach wystąpili: 
Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice), Weronika Budzisz (ULKS Moszczenica), Lena Zawiślak (LKS Omega Kleszczów), Jagoda Karkoszka (GUKS Prosna Wieruszów), Aleks Pakuła i Juliusz Wille (obaj KTS Sieradz), Krystian Dzwonek (LKS Omega Kleszczów).


Komunikat nr 18/ŁOZTS/2018/2019

25.02.2019
W załączeniu komunikat na III WTK kadetek i kadetów, który zostanie rozegrany w dn. 3.03.2019 r. w Łodzi oraz Mist. Woj. Łódzkiego Młodzieżówek i Młodzieżowców. z dn. 1.03.2019 r., zgłoszenia zakończone.


Turniej Tenisa Stołowego

14.02.2019
Zapraszamy na XII Turniej Tenisa Stołowego – Memoriał Ignacego Zbigniewa Pietrusewicza w Starych Skoszewach, dnia 2 marca 2019 r.


Turniej Tenisa Stołowego

11.02.2019

Serdecznie zapraszam na 3 turniej XVII edycji Grand Prix Łodzi Amatorów i Weteranów w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę, 17 lutego 2019 w ZSO nr 1 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14.



Turniej

06.02.2019
Zapraszamy na 3 Otwarte Mistrzostwa Rzgowa w tenisie
stołowym o Puchar Burmistrza Miasta Rzgowa.

Turniej odbędzie się w dniu 23 lutego od g. 10.30.
w Hali GOSTiR w Rzgowie ul. Szkolna 5.

Turniej rozgrywany będzie w kategoriach:
Junior oraz Open.


TiR


Komunikat nr 15/WR/2018/2019(DPPWŁ)

05.02.2019
Terminarz Woj. Drużynowego Pucharu Polski, runda IV z dn.  23.02.2019 r. 


MWŁ Seniorów

03.02.2019
W dniach 02-03.02.19 r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa
Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki - gra pojedyncza:
1. Eliza Brzeczęk
2. Wiktoria Wrzosek
3-4. Katarzyna Gierach (wszystkie MLUKS Dwójka
       Rawa Mazowiecka)
       Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)

Seniorzy - gra pojedyncza:
1. Karol Prus-Strowski
2. Grzegorz Janczewski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3-4. Damian Rybak (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Tomasz Wiśniewski (IKS Start Zduńska Wola)

Seniorki - gra podwójna:
1. Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica) / M. Włodarczyk
2. E. Brzęczek /  W. Wrzosek
3-4. Magdalena Frontczak / Marta Holak (obie MKS
       Jedynka Łódź)
        K. Gierach / Paulina Stachecka (MLUKS Dwójka
        Rawa Mazowiecka)

Seniorzy - gra podwójna:
1. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
    / D. Rybak
2. Marcin Sankowski (IKS Start Zduńska Wola) 
    / T. Wiśniewski
3-4. Adam Marczak / Robert Radwański (obaj 
       KS Energetyk Łódź)
       Michał Uzarczyk / Witold Uzarczyk (obaj LUKS Start
       Przygłów)

Gra mieszana:
1. P. Stachecka / K. Kwapiś
2. E. Brzęczek / Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa
    Mazowiecka)
3-4. K. Gierach / Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa
        Mazowiecka)
       W. Wrzosek / A. Marczak

TiR

PS. W załączeniu wyniki turniejów.


Komunikat nr 17/ŁOZTS/2018/2019

29.01.2019
W załączeniu komunikat na Mist. Woj. Łódzkiego seniorek i seniorów, które zostaną rozegrane w dn. 2-3.02.2019 r. w Łodzi, z dn. 1.02.2019 r.  


III WTK Juniorów

27.01.2019
W dniu dzisiejszym rozegrano III Wojewódzki Turniej 
Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów w Moszczenicy.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)
2. Marta Holak (MKS Jedynka Łódź)
3. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
4. Magdalena Chmielewska (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
1. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)
2. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
3. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
4. Artur Frontczak (MKS Jedynka Łódź)

TiR


PS. W załączeniu wyniki turnieju.


III WTK Młodzików

26.01.2019
W dniu dzisiejszym w Rawie Mazowieckiej odbył się
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek
i Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Laura Wille (KTS Sieradz)
2. Marta Wolska (ULKS Moszczenica)
3. Anna Czabańska
4. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
1. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
4. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka Łódź)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Komunikat nr 23/WR/2018/2019

21.01.2019
Rankingi ligowe na II rundę sezonu 2018/2019 w II LK, II LM, III LM, IV LM


Komunikat nr 22/WR/2018/2019

21.01.2019
W załączeniu terminarz na II rundę sezonu 2018/2019 w II LK oraz III LM, IV LM i V LM. 


Komunikat nr 21/WR/2018/2019

21.01.2019
W załączeniu terminarz na II rundę sezonu 2018/2019 w II LM. 

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Nadolski Łukasz84
2Brodzki Maciej78
3Włodyka Paweł75
4Fareitarau Dzmitry72
5Polański Jakub66
6Karmoliński Maciej62
7Makowski Tomasz60
8Kwapiś Kuba53
9Gierach Jakub51
10Uzarczyk Witold51

2 LIGA KOBIET
1Włodarczyk Magdalena57
2Ledzion Katarzyna54
3Kuwerska Katarzyna48
4Zawiasa Oliwia42
5Holak Marta39
6Caban Anna39
7Kuwerska Karina38
8Frontczak Magda37
9Chmielewska Magda34
10Zawada Oliwia34

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Robak Jacek75
2Mazur Paweł66
3Kowalski Mateusz66
4Winnicki Damian66
5Jarmakowski Kamil63
6Kierzek Kamil60
7Placek Krzysztof60
8Krych Krzysztof57
9Maczużak Bartłomiej57
10Frątczak Arkadiusz56

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub87
2Krupa Jacek81
3Zawiślak Hubert81
4Szulc Krzysztof76
5Frontczak Artur69
6Kuśmierski Jakub66
7Makowski Maciej63
8Mazur Mariusz63
9Zawada Kamil63
10Zawiślak Maksymilian60

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Piotrowski Tomasz30
2Orpel Krzysztof29
3Ciszewski Arkadiusz23
4Grzelak Mateusz21
5Siewierski Marek21
6Czajkowski Piotr20
7Kozłowicz Tomasz20
8Dziadak Oliwier15
9Michniewicz Michał14
10Oset Marcin14

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Głowacki Karol11
2Winkler Mateusz8
3Czapla Mateusz7
4Grzelak_2 Marcin7
5Tatara Artur5
6Sztyler Jakub5
7Witaszczyk Bartłomiej4
8Marchlewski Maksymilian4
9Szwedzik_2 Jakub2
10Sokalska Julia1

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.