sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI
1 2  3 


MWŁ Kadetów i Juniorów

07.04.2019
W dniu dzisiejszym dokończono Mistrzostwa
Województwa Łódzkiego Kadetek/-ów i Juniorek/-ów.
Oto wyniki pozostałych konkurencji:

Gra pojedyncza - kadetki:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Marta Holak
3-4. Magda Frontczak (obie MKS Jedynka ŁódĽ)
       Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice)

Gra podwójna - kadetki:
1. Oliwia NiedĽwiadek (UKS Maków) / W. Wrzosek
2. P. Gapik / Zuzanna Martynika (ULKS Kusy Łobudzice)
3-4. M. Frontczak / M. Holak
       Monika Jacczyk (UKS Maków) / Kinga Więcławska
       (UMLKS Radomsko)

Gra pojedyncza - kadeci:
1. Michał Przybył (KS Energetyk ŁódĽ)
2. Maksymilian Zawi¶lak (LKS Omega Kleszczów)
3-4. Mateusz D±browski (ULKS Moszczenica)
       Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka ŁódĽ)

Gra podwójna - kadeci:
1. M. D±browski / M. Zawi¶lak
2. K. Kamiński / M. Przybył
3-4. Brajan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 
       / Krystian Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
       Kacper Sobczak / Mateusz Walaszek (obaj GUKS
       Prosna Wieruszów)

Gra pojedyncza - juniorki:
1. Karina Kuwerska
2. Magdalena Włodarczyk (obie ULKS Moszczenica)
3-4. Magdalena Chmielewska (MKS Jedynka ŁódĽ)
       Oliwia Zawiasa (ULKS Kusy Łobudzice)

Gra podwójna - juniorki:
1. K. Kuwerska / M. Włodarczyk
2. M. Chmielewska / Martyna Madejska (UKS Maków)
3-4. Aleksandra Crcoroska / Kinga Siemińska (obie
        UMLKS Radomsko)
        Patrycja Moska (GUKS Prosna Wieruszów) / 
        O. Zawiasa

Gra pojedyncza - juniorzy:
1. Kuba Kwapi¶ (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)
3-4. Artur Frontczak (MKS Jedynka ŁódĽ)
       Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)

Gra podwójna - juniorzy:
1. K. Kwapi¶ / Miłosz Polak (ULKS Moszczenica)
2. A. Frontczak / M. Guzek
3-4. Kacper Iznerowicz (GUKS Gorzkowice) / Dawid
       Kozioł (MKS Jedynka ŁódĽ)
       Krzysztof Szulc (MKS Jedynka ŁódĽ) / J. Zochniak

Indywidualnie awans na MP uzyskali:
Kadetki: M. Frontczak, K.Więcławska
Kadeci: M. Zawi¶lak, K. Kamiński
Juniorki: K. Kuwerska, M. Włodarczyk
Juniorzy: J. Zochniak, K. Szulc.

Ponadto odbyły się Drużynowe Półfinały
do MP Młodziczek. Wyniki:
1. GUKS Gorzkowice (Anna Czabańska, Julita 
    Kurmanowska, Oliwia Zawada) - awans na MP
2. ULKS Moszczenica (Weronika Budzisz, Zuzanna 
    Wieczorek, Marta Wolska)
3. LUKS Rado¶ć Porzecze (Aleksandra Kozieł, Maja
    Samiec)

TiR


MWŁ Kadetów i Juniorów

06.04.2019
W dniu dzisiejszym zakończyły się niektóre konkurencje
Mistrzostw Województwa Łódzkiego Kadetek/-ów
i Juniorek/-ów.

Gra mieszana - kadeci:
1. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
 / Michał Przybył (KS Energetyk ŁódĽ)
2. Marta Holak (MKS Jedynka ŁódĽ) / Maksymilian
    Zawi¶lak (LKS Omega Kleszczów)
3- 4. Magda Frontczak / Krzysztof Kamiński (oboje MKS
        Jedynka ŁódĽ)
         Paulina Gapik (ULKS Kusy Łobudzice) / Mateusz
         D±browski (ULKS Moszczenica)

Gra drużynowa - kadetki:
1. MKS Jedynka ŁódĽ (M. Holak, M. Frontczak)
2. ULKS Kusy Łobudzice (P. Gapik, Zuzanna Martyniak)
3. UKS Maków (Monika Jacczyk, Oliwia NiedĽwiadek)

Gra drużynowa - kadeci:
1. KS Energetyk ŁódĽ (M. Przybył, Karol Głowacki,
    Maksymilian Marchlewski)
2. MKS Jedynka ŁódĽ (K. Kamiński, Dawid Tarczyński)
3-4. GUKS Prosna Wieruszów (Kacper Sobczak, Mateusz
       Walaszek, Krystian Skwarek)
       LKS Stomil Bełchatów (Bartosz Wolski, Łukasz
       Kasprzak)

Gra mieszana - juniorzy:
1. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica) / Mateusz
    Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
2. Martyna Madejska (UKS Maków) / Kuba Kwapi¶
    (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3-4. Magdalena Chmielewska / Krzysztof Szulc (oboje MKS
       Jedynka ŁódĽ)
       Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica) / Jakub
       Zochniak (GUKS Gorzkowice)

Gra drużynowa - juniorki:
1. ULKS Moszczenica (K. Kuwerska, M. Włodarczyk)
2. UMLKS Radomsko (Aleksandra Crcoroska, Kinga
    Siemińska)

Gra drużynowa - juniorzy:
1. MKS Jedynka ŁódĽ (Artur Frontczak, Dawid Kozioł,
    K. Szulc)
2. MLUKS Dwójka Rawa Maz. (K. Kwapi¶, Wiktor 
    Mirkowski, Paweł Nowacki)
3-4. GUKS Gorzkowice (Kacper Iznerowicz, Jonasz
       Kaniowski, J. Zochniak)
       ULKS Moszczenica (Bartosz Nowak, Miłosz Polak,
       Paweł ¦wiech, Piotr ¦wiech)

TiR


Mistrzostwa Województwa Młodzików

31.03.2019
W dn. 30-31.03.19 r. w Moszczenicy odbyły się 
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodziczek
i Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki - gra pojedyncza:
1. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)
2. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
3-4. Anna Czabańska (GUKS Gorzkowice)
       Laura Wille (KTS Sieradz)

Młodziczki - gra podwójna:
1. Natalia Rabiega / Julia Skawarek (obie GUKS Prosna
    Wieruszów)
2. Julita Kurmanowska (GUKS Gorzkowice) / O. Zawada
3-4. Weronika Budzisz / Marta Wolska (obie ULKS
        Moszczenica)
        A. Czabańska / L. Wille

Młodziczki - gra drużynowa:
1. GUKS Prosna Wieruszów (N. Rabiega, J. Skwarek)
2. GUKS Gorzkowice (A. Czabańska, J. Kurmanowska
     O. Zawada)
3. ULKS Moszczenica (W. Budzisz, Zuzanna Wieczorek,
    M. Wolska)
4. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (Julia Bartoszek,
     Wiktoria Kocik)

Młodzicy - gra pojedyncza:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
2. Oskar Lipa
3-4. Kacper Latocha (obaj ULKS Moszczenica)
        Aleks Pakuła (KTS Sieradz)

Młodzicy - gra podwójna:
1. M. Błaszczyk / Szymon Puchalski (MLUKS Dwójka
    Rawa Mazowiecka)
2. K. Latocha / O. Lipa
3-4. Hubert Jaros / Adam Rzepecki (obaj GUKS 
        Gorzkowice)
        A. Pakuła / Juliusz Wille (KTS Sieradz)

Młodzicy - gra drużynowa:
1. MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka (M. Błaszczyk,
    Igor Gierach, Sz. Puchalski)
2. KTS Sieradz (A. Pakuła, J. Wille)
3. ULKS I Moszczenica (K. Latocha, O. Lipa)
4. GUKS Gorzkowice (H. Jaros, A. Rzepecki, Hubert
     W¶ciubiak)

Awans na MP uzyskali: O. Zawada, K. Mikulska oraz
O. Lipa, A. Pakuła.

Awans do Drużynowych Półfinałów do MP uzyskały
drużyny młodziczek: GUKS Gorzkowice, 
ULKS Moszczenica oraz drużyny młodzików: KTS Sieradz,
ULKS I Moszczenica.

TiR 


Wyniki III GPP Kadetek i Kadetów

18.03.2019
W dn. 15-17.03.19 r. w Białystoku odbył się III GPP
Kadetek i kadetów. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Kadetki:
6. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
25-32. Marta Holak
49-56. Magda Frontczak (obie MKS Jedynka ŁódĽ)

Kadeci:
25-32. Michał Przybył (KS Energetyk ŁódĽ)
33-40. Marcel Błaszczyk (obaj MLUKS Dwójka Rawa M.)
41-48. Maksymilian Zawi¶lak (LKS Omega Kleszczów)

W eliminacjach wyst±pili: Aleks Pakuła (KTS Sieradz) i Krystian Dzwonek (LKS Omega Kleszczów)



III GPP Juniorów

11.03.2019
W dn. 08-10.03.19 r. w Luboniu odbył się III GPP
Juniorek i Juniorów. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Juniorki:
19. Wiktoria Wrzosek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
21-24. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)

Juniorzy:
19. Kuba Kwapi¶
41-48. Marcel Błaszczyk (obaj MLUKS Dwójka Rawa M.)
57-64. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)

W eliminacjach ponadto wyst±pili Magdalena Frontczak,
Marta Holak, Krzysztof Szulc, Artur Frontczak (wszyscy
MKS Jedynka ŁódĽ) oraz Maksymilian Zawi¶lak, Krystian
Dzwonek (obaj LKS Omega Kleszczów)

TiR 


III WTK Żaków

10.03.2019
W dniu 10.03.2019 r. w Gorzkowicach odbył się
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek i Żaków.
Oto wyniki:

Żaczki:
1. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
2. Julia Bartoszek (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Agata Pakuła (MLUKS Brzeziny)
4. Wiktoria Kocik (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Żacy:
1. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)
2. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)
3. Natan Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
4. Aleksander Oliński (ULKS Moszczenica)

TiR


III WTK Kadetów + Mistrz. Młodzieżowców

03.03.2019
W dniu 3.03.2019 r. w Łodzi odbył się III WTK Kadetek 
i Kadetów oraz Mistrzostwa Młodzieżowców.
Poniżej wyniki:

III WTK kadetów/ek
1. Błaszczyk Marcel MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
2. D±browski Mateusz
3. Lipa Oskar
4. Latocha Kacper ( wszyscy ULKS Moszczenica)
 
1. Frontczak Magda
2. Holak Marta ( obie MKS Jedynka ŁódĽ )
3. Skwarek Julia GUKS Prosna Wieruszów
4. Kurmanowska Julita GUKS Gorzkowice
 
Młodzieżówki
1. Gierach Katarzyna
2. Brzęczek Eliza ( obie MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka )
3. Pabich Joanna IKS Start Zduńska Wola oraz awans na MP
 
Młodzieżowcy
1. Gierach Jakub
2. Polański Jakub ( oboje MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka )
3. Ry¶ Paweł ULKS Moszczenica
3. Martyniak Wiktor ULKS Kusy Łobudzice
 
Awans na MP młodzieżowców
1. Ry¶ Paweł ULKS Moszczenica
2. Gutkowski Piotr IKS Start Zduńska Wola

TiR


Wyniki III GPP Młodziczek i Młodzików

25.02.2019
W dniach 22-24.02.2019 r. w Kwidzynie odbył się
III Grand Prix Młodziczek i Młodzików. Oto wyniki naszych reprezentantów:

Młodziczki:
17. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
41-48. Laura Wille (KTS Sieradz)
49-56. Marta Wolska (ULKS Moszczenica)

Młodzicy:
3-4. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.) 
25-32. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
41-48. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
49-56. Bartosz Adamiak (GLKS Burza Pawlikowice)

W eliminacjach wyst±pili: 
Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice), Weronika Budzisz (ULKS Moszczenica), Lena Zawi¶lak (LKS Omega Kleszczów), Jagoda Karkoszka (GUKS Prosna Wieruszów), Aleks Pakuła i Juliusz Wille (obaj KTS Sieradz), Krystian Dzwonek (LKS Omega Kleszczów).


MWŁ Seniorów

03.02.2019
W dniach 02-03.02.19 r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa
Województwa Łódzkiego Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki - gra pojedyncza:
1. Eliza Brzeczęk
2. Wiktoria Wrzosek
3-4. Katarzyna Gierach (wszystkie MLUKS Dwójka
       Rawa Mazowiecka)
       Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)

Seniorzy - gra pojedyncza:
1. Karol Prus-Strowski
2. Grzegorz Janczewski (obaj IKS Start Zduńska Wola)
3-4. Damian Rybak (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
       Tomasz Wi¶niewski (IKS Start Zduńska Wola)

Seniorki - gra podwójna:
1. Karina Kuwerska (ULKS Moszczenica) / M. Włodarczyk
2. E. Brzęczek /  W. Wrzosek
3-4. Magdalena Frontczak / Marta Holak (obie MKS
       Jedynka ŁódĽ)
        K. Gierach / Paulina Stachecka (MLUKS Dwójka
        Rawa Mazowiecka)

Seniorzy - gra podwójna:
1. Kuba Kwapi¶ (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
    / D. Rybak
2. Marcin Sankowski (IKS Start Zduńska Wola) 
    / T. Wi¶niewski
3-4. Adam Marczak / Robert Radwański (obaj 
       KS Energetyk ŁódĽ)
       Michał Uzarczyk / Witold Uzarczyk (obaj LUKS Start
       Przygłów)

Gra mieszana:
1. P. Stachecka / K. Kwapi¶
2. E. Brzęczek / Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa
    Mazowiecka)
3-4. K. Gierach / Jakub Gierach (MLUKS Dwójka Rawa
        Mazowiecka)
       W. Wrzosek / A. Marczak

TiR

PS. W zał±czeniu wyniki turniejów.


III WTK Juniorów

27.01.2019
W dniu dzisiejszym rozegrano III Wojewódzki Turniej 
Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów w Moszczenicy.
Oto wyniki:

Juniorki:
1. Magdalena Włodarczyk (ULKS Moszczenica)
2. Marta Holak (MKS Jedynka ŁódĽ)
3. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
4. Magdalena Chmielewska (MKS Jedynka ŁódĽ)

Juniorzy:
1. Jakub Zochniak (GUKS Gorzkowice)
2. Michał Przybył (KS Energetyk ŁódĽ)
3. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)
4. Artur Frontczak (MKS Jedynka ŁódĽ)

TiR


PS. W zał±czeniu wyniki turnieju.


III WTK Młodzików

26.01.2019
W dniu dzisiejszym w Rawie Mazowieckiej odbył się
III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek
i Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Laura Wille (KTS Sieradz)
2. Marta Wolska (ULKS Moszczenica)
3. Anna Czabańska
4. Julita Kurmanowska (obie GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
1. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
2. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
3. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
4. Olivier Grabowicz (MKS Jedynka ŁódĽ)

TiR

PS. W zał±czeniu wyniki turnieju.


III WTK Seniorów

20.01.2019
W dniu 20.01.2019 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się
III WTK Seniorek i Seniorów. Oto wyniki:

Seniorki:
1. Paulina Stachecka
2. Eliza Brzęczek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Karina Kuwerska
4. Magdalena Włodarczyk (obie ULKS Moszczenica)

Seniorzy:
1. Kuba Kwapi¶ (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Piotr Podsędek (UMKS Księżak Łowicz)
3. Tomasz Wi¶niewski (IKS Start Zduńska Wola)
4. Witold Uzarczyk (LUKS Start Przygłów)

TiR

PS. W zał±czeniu wyniki turnieju.


Wyniki II GPP Żaczek i Żaków

14.01.2019
W dniach 11-13.01.2019 r. w Wałbrzychu rozegrano II GPP Żaczek i Żaków. Oto wyniki:

Żaczki:
12. Laura Wille (KTS Sieradz)
17. Natalia Rabiega (GUKS Prosna Wieruszów)
57-64. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
57-64. Jagoda Karkoszka (GUKS Prosna Wieruszów)

Żacy:
3-4. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
6. Aleks Pakuła (KTS Sieradz)
8. Kacper Latocha (ULKS Moszczenica)
21-24. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
33-40. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczyła: Lena Zawi¶lak (LKS Omega Kleszczów)


II WTK Żaków

22.12.2018
W dniu dzisiejszym w Łodzi odbył się II WTK Żaczek
i Żaków. Oto wyniki{

Żaczki:
1. Kinga Mikulska (MUKS Włókniarz Pabianice)
2. Agata Pakuła (MLUKS Brzeziny)
3. Julia Bartoszek (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka)
4. Jagoda Karkoszka (GUKS Prosna Wieruszów)

Żacy:
1. Juliusz Wille (KTS Sieradz)
2. Miłosz Papuga (UMKS Księżak Łowicz)
3. Hubert Jaros (GUKS Gorzkowice)
4. Sebastian Musiał (UMLKS Radomsko)



TiR

PS. Wyniki w zał±czeniu.


II GPP Seniorów

17.12.2018
W dn. 14-16.12.18 r. w Zawierciu odbył się II GPP
Seniorek i Seniorów. Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Seniorki:
17-20. Eliza Brzęczek
37-40. Katarzyna Gierach
           Paulina Stachecka (wszystkie MLUKS Dwójka
            Rawa Maz.)

Seniorzy:
25-28. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
33-36. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczyli:
Karol Prus-Strowski (IKS Start Zduńska Wola), Damian
Rybak, Przemysław Zwierz, Jakub Gierach i Kuba Kwapi¶
(wszyscy MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

TiR

Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Nadolski Łukasz84
2Brodzki Maciej78
3Włodyka Paweł75
4Fareitarau Dzmitry72
5Polański Jakub66
6Karmoliński Maciej62
7Makowski Tomasz60
8Kwapi¶ Kuba53
9Gierach Jakub51
10Uzarczyk Witold51

2 LIGA KOBIET
1Włodarczyk Magdalena57
2Ledzion Katarzyna54
3Kuwerska Katarzyna48
4Zawiasa Oliwia42
5Holak Marta39
6Caban Anna39
7Kuwerska Karina38
8Frontczak Magda37
9Chmielewska Magda34
10Zawada Oliwia34

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Robak Jacek75
2Mazur Paweł66
3Kowalski Mateusz66
4Winnicki Damian66
5Jarmakowski Kamil63
6Kierzek Kamil60
7Placek Krzysztof60
8Krych Krzysztof57
9Maczużak Bartłomiej57
10Placek Jakub54

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Zochniak Jakub87
2Krupa Jacek81
3Zawi¶lak Hubert81
4Szulc Krzysztof76
5Frontczak Artur69
6Ku¶mierski Jakub66
7Makowski Maciej63
8Mazur Mariusz63
9Zawada Kamil63
10Zawi¶lak Maksymilian60

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. A
1Piotrowski Tomasz27
2Orpel Krzysztof26
3Ciszewski Arkadiusz22
4Grzelak Mateusz21
5Siewierski Marek21
6Czajkowski Piotr20
7Kozłowicz Tomasz19
8Dziadak Oliwier15
9Michniewicz Michał14
10Oset Marcin14

5 LIGA MĘŻCZYZN gr. B
1Głowacki Karol11
2Winkler Mateusz8
3Czapla Mateusz7
4Grzelak_2 Marcin7
5Tatara Artur5
6Sztyler Jakub5
7Witaszczyk Bartłomiej4
8Marchlewski Maksymilian4
9Szwedzik_2 Jakub2
10Sokalska Julia1

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie s± uwzględniane.