sezon:

pokaż:  WSZYSTKIE   KOMUNIKATY   INFORMACJE   WYNIKI


I GPP Młodzików

01.10.2017
W dniu dzisiejszym zakończyło się w Krakowie 
I GPP Młodziczek i Młodzików. Oto wyniki Naszych
reprezentantów:

Młodziczki:
3-4. Wiktoria Wróbel (MLUKS Dwójka Rawa 
        Maz.)
49-56. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
57-64. Oliwia Zawada (GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
41-48. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
            Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
49-56. Oliwer Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym uczestniczył Norbert
Pęcherczyk (STS SDK MOS Pong Wieluń)

TiR


I WTK Seniorów

01.10.2017
W dniu 1.10.2017 r. w Łodzi rozegrano I Wojewódzki 
Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów.
Oto wyniki:

Seniorki:
1. Agata Uchnast
2. Dominika Gilewska (obie MKS Jedynka Łódź)
3. Katarzyna Gierach
4. Paulina Stachecka (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Seniorzy:
1. Grzegorz Janczewski (IKS Start Zduńska Wola)
2. Łukasz Bobrowski (MLUKS Brzeziny)
3. Tomasz Wiśniewski (IKS Start Zduńska Wola)
4. Jakub Polański (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


I GPP Kadetów

27.09.2017
W dn. 22-24.09.17 r. w Krośnie odbyło się I GPP Kadetek
i Kadetów. Oto wyniki Naszych reprezentantów:

Kadetki:
11. Wiktoria Wróbel
16. Wiktoria Wrzosek (obie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
18. Zuzanna Niciak
25-32. Marta Holak
33-40. Magdalena Frontczak (wszystkie MKS Jedynka
           Łódź)

Kadeci:
5. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
21-24. Maciej Jaśkiewicz (KS Energetyk Łódź)
57-62. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)

Ponadto w turnieju eliminacyjnym brali udział: P. Gapik,
Z. Martyniak (ULKS Kusy Łobudzice) oraz M. Przybył
(KS Energetyk Łódź), K. Kamiński (MKS Jedynka Łódź)

TiR


I WTK Juniorów

10.09.2017
W dniu 10.09.2017 r. w Moszczenicy odbył się I WTK
Juniorek i Juniorów. Oto wyniki:

Juniorki:
1. Katarzyna Gierach
2. Wiktoria Wrzosek
3. Eliza Brzęczek (wszystkie MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
4. Dominika Gilewska (MKS Jedynka Łódź)

Juniorzy:
1. Kuba Kwapiś (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
2. Michał Przybysz (KS Energetyk Łódź)
3. Michał Oracz (LKS Stomil Bełchatów)
4. Mateusz Guzek (UMKS Księżak Łowicz)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


I WTK Młodzików

09.09.2017
W dniu 9.09.2017 r. w Moszczenicy rozegrano I WTK
Młodziczek i Młodzików. Oto wyniki:

Młodziczki:
1. Julia Skawarek (GUKS Prosna Wieruszów)
2. Oliwia Zawada
3. Julita Kurmanowska
4. Anna Czabańska (wszystkie GUKS Gorzkowice)

Młodzicy:
1. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz)
2. Maksymilian Zawiślak (LKS Omega Kleszczów)
3. Oskar Lipa (ULKS Moszczenica)
4. Oliwier Dziadak (STS SDK MOS Pong Wieluń)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


I WTK Kadetów

03.09.2017
W dniu 3.09.2017 r. w Gorzkowicach odbył się I WTK
Kadetek i Kadetów. Oto wyniki:

Kadetki:
1. Zuzanna Niciak (MKS Jedynka Łódź)
2. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
3. Magda Frontczak
4. Marta Holak (obie MKS Jedynka Łódź)

Kadeci:
1. Maciej Jaśkiewicz (KS Energetyk Łódź)
2. Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Maz.)
3. Michał Przybył (KS Energetyk Łódź)
4. Krzysztof Kamiński (MKS Jedynka Łódź)

TiR

PS. W załączeniu wyniki turnieju.


Rankingi ligowe:

2 LIGA MĘŻCZYZN
1Uzarczyk Michał33
2Uzarczyk Witold30
3Nitek Jarosław24
4Gierach Jakub24
5Polański Jakub21
6Walaszczyk Rafał21
7Kozera Paweł 220
8Radwański Robert18
9Kwapiś Kuba16
10Stopiński Paweł15

2 LIGA KOBIET
1Stopińska Marta24
2Caban Anna21
3Kuwerska Katarzyna18
4Holak Marta12
5Maj Ewa12
6Lewandowska Iwona12
7Jagodzińska Klaudia12
8Adasiak Aleksandra12
9Szczepocka Anna12
10Włodarczyk Magdalena11

3 LIGA MĘŻCZYZN
1Guzek Mateusz30
2Papuga Dawid27
3Placek Jakub27
4Piotrowski Tomasz24
5Orpel Krzysztof24
6Placek Krzysztof24
7Jóźwikowski Fabian21
8Znyk Cezary20
9Jochman Roman18
10Kunce Ryszard18

3 LIGA KOBIET
1Skwarek Julia10
2Dukowska Karolina6
3Rabiega Natalia6
4Jacczyk Monika6
5Kujawiak Anna5
6Sima Aleksandra5
7Niedźwiadek Oliwia5
8Machaj Kinga5
9Moska Patrycja4
10Kurmanowska Julia4

4 LIGA MĘŻCZYZN
1Cieśliński Dariusz30
2Szczepaniak Przemysław227
3Polak Hubert21
4Kowalczyk Piotr20
5Wojewoda Włodzimierz18
6Trzcinka Jarosław18
7Makowski Maciej18
8Dybała Kacper18
9Dąbrowski Mateusz18
10Wawszczak Kamil18

5 LIGA MĘŻCZYZN
1Krupa Jacek9
2Bartosik Robert6
3Zawiślak Hubert5
4Zawiślak Maksymilian5
5Zawisza2 Andrzej5
6Mazur Mariusz5
7Dziadak Oliwier5
8Nowak Wojciech5
9Radlińska Agnieszka4
10Czapla Mateusz4

W 2 lidze kobiet/mężczyzn oraz 3 i 4 lidze mężczyzn za zwycięstwo na pierwszym stole 3 pkt., na 2 stole 2 pkt.
W pozostałych ligach 1pkt za każde zwycięstwo
Deble nie są uwzględniane.